• 9:21 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Зміни в податковому законодавстві щодо видобутку бутового каменю

  • 8/13/2014
  • Перегляди 1072
  • Коментарі 0

Головне управління Міндоходів у Закарпатській області повідомляє, що починаючи з ІІ кварталу 2014 року при обчисленні податкових зобов’язань по платі за користування надрами по «Бутовому каменю» необхідно враховувати внесені Законом України від 27 березня 2014 року № 1166-VII «Про запобігання фінансової катастрофи та створення передумов для економічного зростання в Україні» зміни до статті 263.9 Податкового кодексу України.

Цими змінами корисні копалини, що надаються у користування гірничому підприємству, поділено на 3 групи:

1) рудні (металовмісні (металічні), у тому числі руди) корисні копалини;
2) енергетичні корисні копалини;
3) неенергетичні, нерудні (неметаловмісні (неметалічні) ) корисні копалини, води підземні), води поверхневі, грязі лікувальні (пелоїди).

При цьому ставка в цій групі встановлена у розмірі 5 відсотків вартості товарної продукції гірничого підприємства. Крім цього, впровадженими змінами не передбачено розподілу на корисні копалини загальнодержавного і місцевого значення. З врахуванням того, що ставки плати, що визначені в третій групі, поширюються як на корисні копалини загальнодержавного, так і місцевого значення, надрокористувачам для зарахування податкових зобов’язань слід керуватись Постановою Кабінету Міністрів України від 12 грудня 1994 року № 827 (в редакції постанови КМУ від 28.12.2011 №1370). Згідно з цією постановою «Сировина для бутового каменю» відноситься до корисних копалин загальнодержавного значення. Тому платникам за користування надрами по «Бутовому каменю» починаючи з серпня необхідно сплачувати нараховані суми на код бюджетної класифікації 130301 – Плата за користування надрами для видобування корисних копалин загальнодержавного значення. Повідомляє інформаційно-комунікаційний відділ Головного управління Міндоходів у Закарпатській області.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News