• 10:38 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Іршавчани вкотре відправили допомогу на Схід

  • 8/10/2014
  • Перегляди 1495
  • Коментарі 0

Велику подяку висловлюють військовослужбовці «Ужгородського зонального відділення військової служби правопорядку» всім не байдужим, що відгукнулися та допомоли.

Після звернення полковника Міцель Р.В. до голови Іршавського осередку партії УДАР, було організовано збір коштів для закупки обмундирування військовослужбовцям, який проводили голови сільських осередків. Хочеться відмітити один із найбільш активних сільських осередків, де було зібрано найбільшу сума у розмірі 15101 грн. с.Білки.

Було закуплено 18 бронижелетів, 5 рацій та 5 шоломів. З них 11 броників та 5 рацій передано в Ужгородську  зональну частину правопорядку, 7 броників та 5 шоломів в Координаційний центр Закарпаття допомоги військовим для відправки прямо в Луганськ. Також передали продукти харчування.

Хочу висловити подяку від імені військовослужбовців всім громадянам які відгукнулись на заклик про допомогу в с.Білки: Барзун В.О., Береш І.І., Войтович Н.О., Грекокатолицька церква, Глиба М.І., Глиба І.І., Горзов М.В., , Горзов Г.В., Дешко Л.І., Зейкан М.В., Зілинець В.В., Зейкан В.В., Зейкан П.І., Зовдун Ю.Ю., Зейкан В.С., Ізай О.М., Копа А.В., Косей А.В., Копа В.М. , Ливрінц С.А., Олашин О.П., Православна церква, Покрівчак М.М., Поп Я.П., Побдякуник М.М., Побдякуник О.О., Половка М.П., Станко М.І., Станко В.І., Станко П.І., Сочка К.Ф.,  Чедрик Т.О., Шкірта Ю.С. (вибачте, якщо чиєсь прізвище написане не правильно)


Михайло Покрівчак

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News