• 9:47 AM
  • субота , 4-грудня-2021

По вул.Беляєва збудували каналізацію та реконструювали водопровід

  • 8/1/2014
  • Перегляди 718
  • Коментарі 0

Буквально протягом півтора місяця по вулиці Беляєва збудовано нову магістраль каналізації та нарешті проведено реконструкцію водопровідної мережі. 

Проект «Діагностика, облік та ліквідація непродуктивних втрат у мережі водопостачання – запорука енерго- та ресурсозбереження» був розроблений у 2012 році та передбачав реконструкцію водопроводу по вулицях Лесі Українки та Бєляєва. Через відомі проблеми із фінансуванням того ж року роботи проведено тільки по вулиці Лесі Українки.

 Система водопроводу на іншій вулиці запущена в експлуатацію у 1985 році і на сьогодні металеві труби стали практично решетом. Як відзначив начальник Іршавського КПВ Віктор Гелетей, - «Водопровід повністю замортизований, технічно зношений, великі ділянки покриті електро-хімічною корозією».

Такий стан мережі призводив до досить частих аварій. Через це чимало жителів й зовсім відмовилися від центрального водопостачання. На щастя для тих, хто живе по вулиці Бєляєва всі ці проблеми у минулому. Після будівництва каналізації бригада приступила і до відновлення водопровідної мережі.

Всі роботи планували виконувати методом протягування нової пластмасової труби в існуючу металеву. Проте технічна можливість виконати реконструкцію таким чином була не всюди. Частково довелося розкопувати трубопровід і так здійснювати заміну. Реконструкцію виконано в короткі строки.

Розуміючи, що після проведення реконструкції водопроводу водопостачання буде стабільним, іршавці знову провели підключення до центральної мережі.

Відтак, на одну проблемну ділянку в місті менше. Зараз на черзі водопровід по вулиці Гоголя, який фактично в аварійному стані та лідирує за кількістю аварій протягом року.

В Іршавському КПВ кажуть, поки що жодних прогнозів, все стане зрозуміло лише за деякий час.

Іршавська міська рада

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News