• 12:13 PM
  • понеділок , 8-серпня-2022

У райцентрі завершили ямковий ремонт доріг

  • 8/1/2014
  • Перегляди 975
  • Коментарі 0

Із початку весни і до середини літа у районному центрі триває поточний ямковий ремонт доріг. Робота, котра у звичайних умовах вимагає кількох днів, цього року триває вже кілька місяців.

Починаючи із квітня і до початку липня міськвиконкому вдалося полатати практично всі комунальні автошляхи, де є асфальтобетонне покриття (крім вул.Української, де було прокладено каналізаційну мережу).

 Що стосується центральних доріг, балансоутримувачем котрих є Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, то їх поточний ремонт видався також надзвичайно складною роботою. Ремонтувати дорожнє полотно по вулиці Шевченка дорожники почали ще у травні. Тоді «поямкували» виїзд із міста в сторону с.Сільце.

Тільки через два місяці до аналогічних робіт повернулися на вулиці Гагаріна. На початку липня відновили покриття на відрізку від ткацької фабрики до пожежної частини. На певних ділянках дорога була настільки розбита, що здавалася великою суцільною ямою. Такий стан дорожнього полотна зачасту ставав причиною створення аварійних ситуацій.

Практично нічим не різнилася і дорога по вулиці Федорова. У напрямку с.Ільниця філєю «Іршавський райавтодор» проведено поточний ямковий ремонт у вівторок, 29 липня.

Таким чином, на певний час питання ремонту центральних доріг у районному центрі знято. Проте не на довго, оскільки на дорогах, котрі ремонтували навесні, вже з’являються вибоїни і їх треба залатати поки вони не сягнули значної величини. Що вдасться зробити, а що – ні, – сказати складно, оскільки, щоб отримати вантажівку асфальтобетону і відремонтувати одну-дві дороги треба докласти неабияких зусиль, набратися терпіння і тижнями оббивати пороги у владних кабінетах. Лише після цього є певний результат.


Іршавська міська рада

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News