• 8:23 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

Швейцарсько-Український проект Bergwaldprojekt в Зачарованому краї

  • 7/30/2014
  • Перегляди 1522
  • Коментарі 1

Днями на території НПП «Зачарований край» пройшов перший Швейцарсько-Український проект Bergwaldprojekt, волонтерський робочий табір на базі Ільницького та Підгірнянського лісництв відповідно з 6 по 13 липня та з 13 по 20 липня.

Основною метою проекту є надання допомоги гірському лісу виконувати свої функції для створення безпечних для громад умов проживання. За час проведення проекту було проведено догляд за лісом та гірськими річками. За порівняно невеликий період часу було досягнуто великих результатів, а саме збудовано 2-ва перепади на р.Синявка, 2-ва перепади на р. Шигов, проведено догляд за лісовими культурами – рихлення ґрунту та обжинка молодих саджанців, на площі більше 2-х гектарів, прокладено більше 1-го кілометра нової науково-пізнавальної стежки до букових пралісів, а також зважаючи на участь у волонтерському таборі молодих, активних та досвідчених біологів їх було залучено до закладання постійних пробних площ для моніторингу за розвитком букових пралісів. Всі ці роботи були виконані на відміно завдяки координатору Бергвальд проекту в Україні Галині Поштаренко та величезному досвіді роботи у лісі постійному волонтеру всіх таборів в Україні Жану-Габріелю.

Працювали наші волонтери з великим бажанням та натхненням не покладаючи рук хоч і в нелегких умовах за що їм велика вдячність та повага.

Отак непомітно в хорошій, дружній компанії за роботою і дозвіллям промайнули 2-ва тижня – сумно і весело водночас – з великим багажем знань, дружби, захоплень і любові від’їжджали наші (бо так прив’язались сильно ми до них) волонтери, хто додому, а хто на інші локації – щоб розповісти про Зачарований край.

 
Дирекція парку висловлює друзям-волонтерам сердечну подяку за такий благородний вчинок.
Коментарі (1)
Arnica
8/13/2014 9:02:16 AM  |  IP: 185.8.40.***
Дуже класна ініціатива. Участь у проекті - це суміщення корисного з приємним. Раджу всім небайдужим прийняти участь наступного року. Воно того варте!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News