• 10:10 AM
  • субота , 4-грудня-2021

Результати впровадження проекту по реконструкції водопровідної мережі

  • 7/29/2014
  • Перегляди 709
  • Коментарі 0

Завдяки впровадженню проекту по закільцюванню системи водопостачання по пров.Партизанському та вулицях Борканюка та Партизанській подача води до споживачів стабілізувалася.

Цього року у районному центрі увага зосереджена на виконанні капітальних та відновлювальних робіт міських водопровідних та каналізаційних мереж. Перші результати фахівці водоканалу та жителі спостерігають після закільцювання водопровідної мережі по провулку Партизанському.

Нагадаємо, що у червні бригада ТОВ «Агробудпласт» виконала проект згідно якого ліквідувала «тупикову» систему водопроводу. На минулому тижні спеціалісти провели «врізку» по вулиці Борканюка - це останній крок у виконанні проекту.


Основним завданням, яке було поставлено, домогтися нормалізації гідравлічного тиску, який часто знижувався до нуля і мешканці будинків на даній вулиці мали вдосталь проблем із водопостачанням, особливо влітку.


Як відзначає начальник Іршавського КПВ Віктор Гелетей, після завершення всіх робіт водоканал спостерігає за змінами і прогнози фахівців все таки здійснюються. Реконструйована водопровідна мережа з першого ж дня вводу в експлуатацію показує свою ефективність, оскільки тиск у системі урівноважився, що в першу чергу, значно покращує побутові умови жителів цієї вулиці.


Отримані результати ще раз доводять неефективність «тупикових» мереж водопостачання, а вся система саме так і збудована у місті. Очевидно, робота в цьому напрямку повинна продовжитися, щоб містяни не відчували дискомфорту через стрибки тиску в системі та отримували воду безперебійно. До того ж із перших днів поточного місяця в місті графік подачі води ліквідовано, вона тече із кранів протягом усього дня.


Іршавська міська рада

Матеріали по темі:
Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News