• 6:59 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

В районі відбувся навчальний семінар з питань рекреації на лісових територіях

  • 7/7/2014
  • Перегляди 1328
  • Коментарі 0

3-4 липня в місті Іршаві відбувся навчальний семінар з питань рекреації на лісових територіях та співпраці з громадами, громадськістю та зацікавленими сторонами. Даний захід організований в рамках партнерства між Лісовою службою США та громадською організацією «ФОРЗА» за підтримки USAID. Участь в семінарі приймали державні підприємства лісового господарства, національні парки та зацікавлені особи Закарпатської області.
Від Іршавського району участь приймали представники Національного парку «Зачарований край», Іршавської райдержадміністрації, ДП «Довжанське лісомисливське господарство», КП «Агенція місцевого розвитку Іршавщини».
 
На семінарі основну увагу приділяли розвитку та зміцненню партнерських відносин і волонтерських програм, взаємодію із зацікавленими членами громад і групами, плануванні рекреаційної діяльності, виконання проектів для конкретної території та інші важливі аспекти розвитку лісових територій. Слід відмітити активну участь представників національного парку «Зачарований край» в семінарі, їх діяльність в напрямку розвитку волонтерства в районі.
Ми сподіваємось, що активна участь лісівників у цьому семінарі сприятиме подальшій співпраці з американськими колегами.
 
http://irda.gov.ua/

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News