• 10:28 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Що з районною газетою?

  • 7/5/2014
  • Перегляди 2193
  • Коментарі 14

Багато розмов ведеться довкола районної газети "Нове життя", і з приводу того, які матеріали в ній розміщуюються та про її фінансування радою.

Нагадаємо, що напередодні райдержадміністація відмовила у продовженні контракту пану ЛеднейВ.І.,  директору довжанського ЛМГ , що в подальшому посприяло серйозному резонансу. З цього приводу було скликано позачергову сесію,  де з бійкою депутати проголосували зависловлення недовіри  голові РДА Свічкарю В.С.

З неофіційних джерел, в стінах Іршавської  РДА назріває новий скандал.  Редактор газети тижневика "Нове життя" Василь Шкіря  , відмовився друкувати  статю з подання голови РДА  Свічкаря В.С., в де той хотів хотів роз’яснити події які мали місце на сесії та передумови даного прициденту.

Натомість «Новежиття» опублікувало матеріал районної ради, тобто однобоко, з вигідної радіточки зору. ... Здається, що порозуміння між райрадою та РДА  не досягнуто, тому нові кадрові зміни та їх наслідки схоже попереду. 


Irshava News

Коментарі (14)
читач
5/30/2019 3:11:45 PM  |  IP: 46.211.216.***
Газета нове життя брехлива публікує непровірену інформацію яка вігідна чиновникам та депутатам
читач
5/30/2019 3:06:07 PM  |  IP: 46.211.216.***
Газету нове життя давно пора закрити вона публікує непровірену брехливу інформацію яка вігідна чиновникам сама бре
хлива газета іршавського району.
Хмара
7/13/2014 9:50:46 PM  |  IP: 91.195.157.***
Це Інтернет видання не працює на імідж району, засновник вишукає так звану "Каку", під замовлення, то на одного великого керовника, то на іншого, інформація жодна журналістом не перевірена, а так десь хтось сказав, десь хтось прибрехав, десь щось викулупала в Інтернеті на інших сайтах, де інформацію перекрутили. Після пубілкацій між людьми у районі виникають конфлікти, ненавість, які навіть самі не можуть пояснити, хто винний і хто злив інформацію. Сайт без контрольний, який вже давно повинні б перевірити відповідні служби району!!!
Поледуб
7/13/2014 3:41:27 PM  |  IP: 193.28.228.***
Учасник дискуса "Розяснинам" пробудилася і хоче створювати інтернет видання, а ось "Ноздрити ...!" пише: "Стосовно Інтернет - видання , це справа зовсім інша... Цей ресурс ітак працює , без підтримки райради, навідміну від газети ...!" Так, ресурс працює, питання на які фінанси він спирається, хто платить йому за роботу? Наскільки легальна його діяльність, де він зареєстрований і хто його засновники, і ще багато і багато питань ....
Все має бути цивілізовано i прозоро. Телефони з інтернетом у всіх тоже немає, це розкіш.
догадка
7/12/2014 10:22:11 PM  |  IP: 92.113.123.***
Газета нияка согласен. Перейде на свої хліба- загнеся .Но зато приміщееня в центрі хоть ко прихватить. На кількох чоловік то зданіє шикарно.Їм доста одну дві комнати.Сусід їх Бідзіля на свому обшарю яку комерцію розкрутив.Ігазетярі мають крутитися а не державні грошики тягнути.
Я
7/11/2014 10:05:14 PM  |  IP: 37.54.141.***
До: Поледуб
Завто телефони у всіх є із інтернетом.
не читач
7/9/2014 4:23:34 PM  |  IP: 95.134.68.***
Гей люди!Ви замість того аби мізки промивати газеті взялися за інтернет видання....
Розяснинам
7/9/2014 2:33:58 PM  |  IP: 89.209.11.***
Що значить на голому ентазіазмі ? Ви всі там звикли щось зарабляти за рахунок бюджета, тому і віри немає в те що юди можуть щось робити на ентузіазмі. Стосовно Інтернет видання ... Мова йде про альтернативу газеті... А такого у нас нема ... Тому потрібно створити такий проєкт перш ніж почати його фінансувати...
Терен
7/8/2014 10:39:17 PM  |  IP: 193.28.228.***
Хто фінансує інтернет видання, існувати воно на голому ентузіазмі в наш час не може, значить гроші надходять, значить є прибуток, значить мають бути і відрахування до бюджету. Або я що то пропустил?
Ноздриты...!
7/8/2014 9:18:36 AM  |  IP: 46.211.185.***
...які пропозиції , кому ? Питання не у процедурі, чи альтернативні ... Питання у доцільності такої "однобокоі районної " газети , адже жодна інфа не висвітлена належним станом , а сприяло цьому обговоренню тут зовсім інше ...: відмова друкувати редакцію з подання голови РДА. Я також думаю що це занадто... Ця заангажованість Шкірі занадто відверта, якщо його звільнять , то думаю буде правильно...! Стосовно Інтернет - видання , це справа зовсім інша... Цей ресурс ітак працює , без підтримки райради, навідміну від газети ...!

Prev12Next