• 6:25 AM
  • вівторок , 7-липня-2020

Довге й далі стає патріотичніше (фото)

  • 7/4/2014
  • Перегляди 1309
  • Коментарі 2

Першим результатом Революції Гідності стало єднання нації і усвідомлення себе одним народом, єдиною країною. Потім прийшла гордість за свою Батьківщину. Бажання змінити її на краще тільки посилилося. Вибори Президента з його гаслом «Жити по новому» добре вписалися в логічний ряд і стали черговою сходинкою у поступі українців до європейської цивілізації, до загальнолюдських сучасних цінностей. На заваді реалізації програм, на жаль, стала війна з підступною Росією, що засилає терористів на схід України і постачає їх зброєю. Але народ не здається.

Поки йдуть бої, влада має деякі преференції від Майдану, який не збирається розходитися, не дочекавшись реальних змін у країні. Але прості люди, жителі глибинок і провінцій не хочуть чекати. Черговим досягненням Революції можна вважати ріст поваги до себе кожного з нас та бажання покращувати життя не покладаючись на владу. Хвиля флеш-мобів котиться Україною і зачіпає багатьох із нас. Іршавським районом пройшлися акції по прибиранню берегів річок, упорядкуванню пляжів, ремонту та фарбуванню вказівних знаків… У Довгому, після кількох успішних акцій, вже дійшла справа до моста через Боржаву.

Учні старшокласники 10 та 11 класів, прогресивна і нелінива молодь дружно взялися і за два дні відремонтували, пофарбували і привели в належний вигляд міст, який тепер прикрашатиме село і радуватиме око національними кольорами, а не дратуватиме перехожих та не дивуватиме туристів поламаними перилами, як це було до сьогодні.

У більшості жителів села, крім вдячності молодим людям за проведену роботу, у серцях появилося бажання і самим щось зробити для спільного блага. І при хорошому результаті вигукнути: «Слава Україні!».Михайло Ловга

Теги:
Коментарі (2)
критик
7/5/2014 8:52:17 PM  |  IP: 95.132.50.***
ага! візьмуть нас у Європу,а Європа прийде і все поприбирає!А люди не одурманені,їм просто надоїло так жити!
Клятий маскаль
7/5/2014 6:17:58 PM  |  IP: 83.149.9.***
Все це звичайно добре всі ці красиві слова і весь цей фальшивий патріотизм, люди одурманені і думають що тепер все буде не так як було. Небуде просто одна кучка олігархів накраде собі грошей яких вже практично ітак нема, а розплачуватись за це все потімм прийдется нам простим людям.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News