• 22:56
  • понеділок , 11-грудня-2017

На Іршавщині новий голова медичної галузі

  • 04.07.2014
  • Перегляди 1928
  • Коментарі 11

3 липня, голова райдержадміністрації Вячеслав Свічкар представив колективу медичної галузі району нового керівника. Начальником відділу охорони здоров’я райдержадміністрації відповідно до розпорядження голови РДА  призначено Караслая Сергій Васильовича.  

Вячеслав Сергійович висловив впевненість, що новопризначений керівник буде гідно виконувати поставлені перед ним завдання та прикладе максимум зусиль для подальшого розвитку медичної галузі району. Очільник району також запевнив, що районна влада із свого боку співпрацюватиме із галуззю охорони здоров’я.

У свою чергу Сергій Васильович запевнив, що  головним завданням відділу охорони здоров’я було і залишається надання якісної і своєчасної медичної допомоги населенню. Він закликав колектив та провідних лікарів району гідно співпрацювати та висловив сподівання, що медицина Іршавщини займе гідне місце в області.

Вітання з призначенням нового керівника медичної галузі району прозвучали і від головного лікаря КЗ «Іршавський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксани Булези, головного лікаря КЗ «Іршавська РЛ» Оксани Петах та голови профспілки медичних працівників Віри Ігнатко.

Слід зазначити, що до призначення начальника відділу охорони здоров’я райдержадміністрації Сергій Караслай працював лікарем КЗ «Іршавська районна лікарня».

http://irda.gov.ua/

Теги:
Коментарі (11)
ферко жалива
06.07.2017 13:43:35  |  IP: 194.60.77.***
І все начинаєтся з ігли для забору крові.....





Терен
08.07.2014 23:48:35  |  IP: 193.28.228.***
У медицині люстрації неможливі, це не правоохоронні органи де кожен майдаун герой. Питання дуже "інтимне". Брали, беруть і будуть брати. Здоров'я у людини одне і воно дорожче грошей. Ви пробували народити без грошей, навіть не пробуйте.
патріот
08.07.2014 22:14:25  |  IP: 91.195.157.***
Начальнику Караслай С В. ! Як сказав Бітлян С .І, візьміться серйозно за бухгалтерію-не тільки розпечатку заробітної плати працівникам а й за їхню зарплату в розмірі від 4000 до 11000 в місяць.
КСЮША
08.07.2014 15:23:33  |  IP: 193.142.219.***
зАЛИШІТЬ МЕДИЦИНУ В ПОКОЇ, ХІБА ІНШИХ ПРОБЛЕМ У ДЕРЖАВІ МАЛО, А У ВАС ОСОБИСТО ЇХ НЕМА? ОСЬ І ЗАЙМАЙТЕСЯ ЇХ ВИРІШЕННЯМ. ЗНАЄТЕ, ЩО МЕДИЦИНА В УКРАЇНІ ФІНАНСУЄТЬСЯ ЗА ЗАЛИШКОВИМ ПРИНЦИПОМ? ТОДІ ЯКІ ПРАБЛЕМИ? уКРАЇНСЬКУ АРМІЮ ОДЯГАЄ, ГОДУЄ, ФІНАНСУЄ Н-А-Р-О-Д І НОУ ПРОБЛЕМ, А ТУТ БАЧИТЕ ІГЛУ ДЛЯ ЗАБОРУ КРОВІ КУПИТИ ЗА 10 КОПІЙОК ШКОДА ДЛЯ СВОЄЇ ДИТИНИ - ЦЕ НЕ Є НЕВІДКЛАДНА ДОПОМОГА! В НАШІЙ ДЕРЖАВІ ТРЕБА ЗА ВСЕ ПЛАТИТЬ, ПОКИ-ЩО.....ХІБА НЕ ПОНЯТНО!
КСЮША
08.07.2014 13:41:33  |  IP: 193.142.219.***
6
лікар
08.07.2014 12:54:25  |  IP: 91.195.157.***
Оксана Іванівна Булеза сьогодні на оперативці озвучила ,що найбільші взятки беруть в поліклініці та лабораторії.Якщо в поліклініці то Ви,Оксана , а в лікарні більшого взяточника як ваш чоловік -Булеза Б.І не було і нема!! А лабораторію лишіть в спокої ,а то АСТРА- ДІА позбавлять ліцензії за недостовірні аналізи
КСЮША
08.07.2014 12:06:48  |  IP: 193.142.219.***
цікаво скільки і кому шановний коментатор платив за медичні послуги? чи це з чужих вуст? а якщо є достовірні дані, то чому не звертаєшся в правоохоронні органи....Слабо???? Ми платимо кругом: за довідки в міліціі, в нотаріуса, в ЗАГСі - скрізь, але тільки медицина стала "притча во язицях". А лікаря вибирайте собі довподоби - маєте таке право,
цікаво
07.07.2014 12:56:49  |  IP: 95.134.117.***
хоча- на що тут сподіватись....... всі вони одного поля ягодка.......як був "безпредел" в поліклініках і амбулаторіях так і залишиться ,звісно якщо пан Караслай не приведе все в порядок...))
цікаво
07.07.2014 12:53:34  |  IP: 95.134.117.***
цікавий факт- може тепер пан Караслай розбереться куди подівались путівки,які полагаються хворим діткам?.......і кому їх виписували?
пацієнт
04.07.2014 21:30:47  |  IP: 95.134.38.***
і пенсіонерів медиків виведе під білі ручки на пенсію. Страшно до якогось ескулапа підходити так і дивись сам на робочому місці Богу душу віддасть у 75- 65 років. Бабки і дідки ледве шамкають які вже там новітні методи лікування.

Prev12Next