• 5:01 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Вода цілоденно і без підвищення тарифів

  • 7/3/2014
  • Перегляди 1236
  • Коментарі 1

Вода – основний засіб існування людства і цей засіб до 1 липня 2014 жителі міста отримували за графіком.
Відповідно і життя  іршавчан було розписане погодинно. Втім, відтепер жителі міста вже не матимуть дискомфорту пов’язаного із перервами подачі води. Починаючи із 2011 року, тоді нове керівництво водоканалу, спільно із міськвиконкомом почали працювати над розробкою заходів та пошуком шляхів до переходу на цілоденне водопостачання у Іршаві.

 Цей пункт, до слова, був і в передвиборчій програмі міського голови. До його виконання йшли поступово.
Зокрема, у січні 2012 року графік подачі води було змінено на безперервний щосуботи, щонеділі та у святкові дні. Крім того, у будні дні вода у кранах іршавців почала текти на 30 хвилин довше.
Разом із цим фахівці вели аналіз та підрахунок додаткових витрат, необхідних для того, щоб покращити побутові умови жителів, подаючи воду протягом усього дня без перерв. Причому, як зауважує начальник Іршавського КПВ Віктор Гелетей, потужності водоканалу дозволяють збільшити час подачі води і зробити його цілоденним.
Таким чином на березень поточного року попередні результати були наступними – додаткові витрати потрібні для оплати електроенергії використовуваної для роботи насосних агрегатів становитимуть близько 10 тис.грн. Щоб отримати ці кошти були два шляхи: підвищення тарифів на 68 коп. із тодішньої суми 7грн.72коп за м.куб. до 8грн. 40 коп. за м.куб., або ж спрямування коштів із вільних залишків загального фонду міського бюджету. Ці варіанти були винесені на розгляд міських депутатів на черговому сесійному засіданні цьогоріч 11 березня. За пропозицією міського голови присутні підтримали другий варіант.
З одного – боку зручність для споживачів, а з іншого і технічні покращення, адже як підкреслив Віктор Гелетей, прогнозується зменшення кількості аварій на водопроводах, які виникають внаслідок гідроударів та стабілізація гідравлічних перепадів у періоди, коли відбори води сягають пікових точок.
Отже, з початку липня 2014 року, подача води для містян здійснюватиметься цілоденно (з перервою для поповнення запасу води у басейнах   водонасосної станції з 01:00 ночі до 05:00 години ранку (к.ч.)). При чому 30% абонентів індивідуального житлового фонду Іршави отримуватимуть воду, яка поступає самовпливно, цілодобово.
Найголовнішим є те, що цей крок не призводить до підвищення тарифів. Разом із тим, якщо все ж ціна на електроенергію різко зросте, міськвиконкому та водоканалу в наступному році доведеться знову вишукувати способи фінансування для цілоденного водопостачання.


http://rada.irshava.info/

Теги:
Коментарі (1)
славка
7/4/2014 4:42:00 PM  |  IP: 95.133.6.***
Шкода, що вул. Чапаєва до м. Іршави не належить, бо вода там є тільки після 24.00

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News