• 8:57 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Іршавчани хочуть реальних змін

  • 7/3/2014
  • Перегляди 1771
  • Коментарі 2

Здається вперше в історії нашого району голова РДА запросив до себе на зустріч не тільки політичні партії, а й громадський актив. Мова йша про подальші кроки у розвиткку району та співпрацю громадськості, політичних сил та діючої влади. Основним меседжем було бажання народу бачити постреволюційні зміни.

Піднімалося питання про відновлення роботи Іршавського винзаводу, який у свій час був візитівкою району, а його продукція відправлялася на різні виставки у Європу.

Голова спілки бджолярів зазначив,що якщо не допомагаєте, то хочаб не заважайте працювати. 
Вячеслав Свічкар погодився з думками і зазначив, що команду ще не сформовано, бо він у владі людина нова. За місяць на посаді багато чого втигнути не можна, а коли палки в колеса вставляють, тимпаче. Натомість Денис Добра висказав свою думку: Радити можуть всі , а треба й чимось помогти. Колишні керівники хай прийдуть і напишуть свої основні три помилки на посаді, а потім уже радять.

Юрій Фельцан запропонував, щоб політичні партії взяли собі під опіку гілку управління, на якій і довели б свою роботу, натомість Євген Савко зазначив, що треба робити ставку не на політику а на професіоналізм.

Дійшли згоди в тому, що треба працювати на благо району й тоді громадськість підтримає голову РДА, а поки що, чекаємо рельних змін.


Irshava News

Коментарі (2)
Петро
8/17/2015 2:25:53 AM  |  IP: 69.114.114.***
Iршавський винзавод обiкрав Медведчук но 300 000 тисяч гривнiв, нехай поверне з урахуванням iнфляцii,
бувалий
7/5/2014 8:20:37 PM  |  IP: 95.134.3.***
ну й що що зустпівся? Папередніки тоже круглі столи проводили, говорили , говорили.... та й що можуть порадити фельцан і Савко які були при владі і абсолют нічим не проявилися.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News