• 7:10 PM
  • середа , 7-червня-2023

Комісія з питань декомунізації визначили перелік назв вулиць Іршави, які підпадають під дію «Декомунізаційного пакету законів»

  • 9/10/2015
  • Перегляди 689
  • Коментарі 0

На черговому засіданні постійної комісії з питань декомунізації її члени чітко визначили перелік назв вулиць міста, які підпадають під дію «Декомунізаційного пакету законів».

Як ми інформували список пропонуємо для обговорення громаді міста: Піонерська, Онуфрія, Федорова, Локоти, Чапаєва, Горького, Галана, Кутузова, Суворова, Ніколаєва, Титова, Терешкової, Беляєва, Севастьянова, Комарова, Мічуріна, Лермонтова, Борканюка.

Просимо Вас, шановні мешканці міста, залишати пропозиції у коментарях.

У питанні перейменування вулиць і досі немає одностайності думок. Хоча законодавець дав всього-на-всього один рік громадам для того, аби відмити вулиці та площі від тіней комуністичного режиму на Україні.

Супротив та непорозуміння серед громадян виникає на тлі можливих витрат, які принесе із собою перейменування. Як відзначають експерти, ці витрати в основному впадуть на бюджети, адже виникне потреба зміни табличок, дорожніх знаків і покажчиків зі старими назвами. А от для громадян заміни паспортів або паперових документів, що засвідчують власність на нерухомість, у зв'язку з перейменуванням вулиць чи міст – жоден закон не вимагає.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News