• 5:33 PM
  • неділя , 5-лютого-2023

Земля, депутатство та ще раз земля... - засідала сесія Іршавської райради

  • 9/4/2015
  • Перегляди 1880
  • Коментарі 5

Сьогодні засідали депутати районної ради на черговій сесії. З 52 депутатів присутніми були 38, з поважних причин відсутні - 4 , решту -  не уточнили, 10 депутатів проігнорували сесію.

 Розпочали сесію з нагородження медалями та маленькими подарунками учасників АТО. Як зазначив Петро Добромільський, їх вчора мали нагородити безпосередньо у воєнкоматі, та вирішили, що краще сьогодні, на сесії. Після нагородження всі все рівно дружньо пішли у воєкомат підписатися про отримання медалі. 

Як завжди, сесія була насичена питаннями про оцінку та оренду майна та земельними питаннями. Більша частина питань, що виносилися на сесію, стосувалися затвердження технічної документації про нормативно грошову оцінку земельних ділянок  для ведення ОСГ які розміщені за межами населених пунктів, а саме два питання по урочищі «Стара Вага» (Броньківська сільська рада) , шість на території Ільницької сільської ради та два на території Доробратівської сільської ради. По кожному пункту громада цих сіл виступила проти, та от дивує поведінка районних депутатів. По Броньці 32 депутатів прийняли рішення на  на користь Ледней М.В., тобто дозвіл дали, не дивлячись на думку громади і позицію сільського голови на сесії. По питанню, що стосується Ільниці та Доробратова - депутати стали на бік громади і не підтримали рішення.

 Також на сесію виносилися пропозиції про складання депутатських повноважень депутатами: Н.Ф. Хряпіна, І.Ф. Боднар, А.А. Андрішко, А.В. Селянчин, В.Половка. Дивує масова здача мандатів депутатами райради за два місяці до виборів, чи це просто бажання дати статус депутата чи торгівля депутатством, бо ніякого логічного пояснення цим рішенням немає. На сесії зразу оголосили список нових депутатів, тих хто згідно з результатами виборів були наступними у списку. 

Цікаво наші депутати голосують, адже на одному диханні проходить «за-проти-утримались» , а по деяких питаннях,  які потребували більш детального розгляду ні в кого з присутніх навіть не виникало питання про те, за що вони голосують. Так само, вкотре  «Мала преса» просила коштів. Хоч на початку року керівництво району говорило про урізання бюджету та зменшення видатків, та кожна друга-третя сесія проходить з питанням про додаткове виділення грошової підтримки, бо вона себе не окупає.

Irshava News

Коментарі (5)
Земляк
4/5/2020 10:25:25 PM  |  IP: 193.165.236.***
До кожного прийдуть у гості
іршава
9/6/2015 7:34:50 PM  |  IP: 194.60.77.***
Ті депутати писати незнають народе обирайте вчителвіів лікарів. грамотних розумних не аферистів та бивших рикитерв, які в школі на тройки вчилися .
нечитач
9/6/2015 2:20:00 AM  |  IP: 37.52.142.***
Досить уже малый пресы вмдоювати грошы.Або хто най купить ту брехачку як то пан з райради або най на себе свъма казками заробляэ сама.
Чилядник
9/5/2015 6:17:13 AM  |  IP: 193.142.219.***
цирк )
депутат
9/4/2015 11:19:37 PM  |  IP: 95.135.180.***
...здача мандатів - це торгівля мандатами. Прослідкуйте за наступною сесією і хто "зайде" - це і будуть такі самі бариги як і ті що мандат здали. Не дивуйтеся що це будуть дуже "поважні" люди в районі .

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News