• 12:11 PM
  • середа , 19-січня-2022

Стартувало виконання проекту по будівництву каналізації для 14-ти вулиць Іршави

  • 9/4/2015
  • Перегляди 806
  • Коментарі 0

Згідно домовленості із мешканцями мікрорайону «газовики» стартує виконання проекту по будівництву каналізації для цього житлового масиву. Розпочалася робота від центрального колектора по вулиці Шевченка, інформує Іршавська міська рада.

Згідно проектно-кошторисної документації трубу діаметром 220 мм. необхідно прокласти через дорогу по вул.Шевченка та залізнодорожні колії. Аби не руйнувати асфальтне покриття підрядна організація співпрацює із львівським підприємством «МК-БУД», яке спеціалізується на будівництві магістральних трубопроводів, ліній зв’язку та електропостачання. В Іршаві ця організація виконує частину роботи по будівництву каналізації.

 Два дні поспіль бригада працює на цьому об’єкті. Загальна довжина труби, яку необхідно прокласти становить 42 метри. За допомогою горизонтальної бурової машини спеціалісти проводять перше пілотне буріння, де проходить перша свердловина, потім роблять розширення відповідно до діаметру труби. Весь процес здійснюється на глибині більше двох метрів від поверхні, а відповідно не призводить до пошкодження дорожнього полотна та перекриття руху транспорту на центральній автодорозі міста.

Як зазначив заступник директора «МК-БУД» Олександр Маляховський, серед обладнання є пристрій, який називається локація та дозволяє визначити глибину й напрям магістралі та чітко дотриматися кута нахилу і врешті прокласти трубу відповідно до тих параметрів, які передбачені проектом для ефективного функціонування каналізаційної мережі.

Також Олександр Сергійович наголосив, що чітко визначити строки закінчення першої ланки роботи не можна оскільки її перебіг залежить від ґрунтів, попередньо відзначивши, що в принципі хід буріння протікає без перешкод, позаяк ґрунти глинисті й діаметр труби не дуже великий, тому за три-чотири дні весь цей відрізок роботи можна завершити.

Далі справа буде за підрядником. Біля стадіону облаштували колодязь, від якого траншейним методом буде проведено прокладення труби в напрямку Іршавської ЗОШ №1 та мікрорайону «газовики». Загальна вартість проекту «Будівництво системи каналізації від вулиці Ярова до центрального колектора в м.Іршава» більше 800 тис.грн., довжина магістралі майже 3 км. і в основному його виконання спеціалісти прогнозують на 2017 – 2018 рр.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News