• 8:45 PM
  • п'ятниця , 20-травня-2022

Військовий збір протягом року на Закарпатті – понад 115 млн грн українським воїнам

  • 8/6/2015
  • Перегляди 594
  • Коментарі 0

Такусуму «патріотичного податку» сплатили закарпатці з початку адмініструваннявійськового збору – з серпня 2014 року. Зокрема з початку цього року, станом насьогодні, платниками Закарпатської області сплачено  понад 73 млн 600 тис. грн.

ФахівціДФС краю зауважують, що протягом року склалася стабільна тенденція нарахуваннята надходження податку на підтримку армії. Сплата військового збору спрямованана фінансування антитерористичної операції та реформування Збройних силУкраїни, тому кожна сплачена гривня – особиста допомога кожного громадянина,нашим героям, які захищають батьківщину.

Нагадаємо,що об’єктом оподаткування військовим збором є доходи у формі заробітної плати,інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, якінараховуються (виплачуються, надаються) платнику у зв’язку з трудовимивідносинами та за цивільно-правовими договорами; виграшу в державну танедержавну грошову лотерею; виграшу гравця (учасника), отриманого відорганізатора азартної гри. Ставка збору становить 1,5% від об’єктаоподаткування.

Вартозазначити, що з 11 червня 2015 року набрав чинності Закон України № 381-VIII«Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо військового збору», якимскасовується військовий збір на операції фізичних осіб з валютними цінностями,в тому числі на конвертацію валютних переказів, валютно-обмінні операції таоперації з банківськими металами.

Такожз 9 липня 2015 року набрав чинності Закон № 548-VIII «Про внесення зміни доПодаткового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошовогозабезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участьв антитерористичній операції». Він передбачає, що тимчасово, на періодпроведення АТО, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у виглядігрошового забезпечення осіб на період їх безпосередньої участі вантитерористичній операції.

Відділ комунікацій Головногоуправління

ДФС у Закарпатській області

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News