• 11:40 PM
  • четвер , 25-лютого-2021

Кирниченька взяла участь у фестивалі «Рапсодія моря» у Болгарії

  • 7/25/2015
  • Перегляди 964
  • Коментарі 0

Фестиваль проводився у м.Сонячний берег з 15 по 20 липня, розповідає нам керівник ансамблю «Кирниченька»   Едіта Токар.  

На фестивалі виступали учасники з таких країн:  Македонї, Албанії, Болгарії, Італії, Греції, Білорусії  та України. Кожна країна презентувала свою культуру та традиції.  Україну представляли колектив з Києва та Іршавська «Кирниченька». Іршавчани представили народні пісні Закарпаття, зокрема Іршавщини.  У різних номінаціях  вихованці Едіти Токар вибороли перші місце. 

У номінації «Народна пісня»  Кирниченька розділила перше місце з колективом з Болгарії.

У номінації «Естрадна пісня»  – молодша вікова категорія-1 місце – Ерделі Андрій з Білок, середня вікова категорія  1 місце - Тернинко Поліна з  Ільниці, старша вікова категорія Гран-прі Роберт Гринюк з с. Білки.

У категорії «Інструментальна музика» , викладач з  Приборжавської  ДШМ Романець Вікторія виборола перше місце.

У фіналі під час нагородження  у залі майоріли прапори різних країн,серед них  був і український стяг. Приємно відзначити, що під час вручення нагород учасникам з України  з залу хтось з глядачів гукнув Слава Україні – і весь зал відповів Героям Слава. Україні аплодували стоячи.Irshava News


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News