• 7:19 AM
  • вівторок , 25-лютого-2020

На р.Синявка провели масовий суботник (фоторепортаж)

  • 7/23/2015
  • Перегляди 1449
  • Коментарі 0

Як ми раніше вже повідомляли, на річці Синявка частково обвалився бетонний міст у воду. Позавчора з’явилась інформація про суботник, і вчора заплановане частково відбулося.  Понад 30 небайдужих людей майже весь день провели на суботнику, розчищали русло річки та прибирали територію навколо Ільницького мосту.

Розчищували місце де впала конструкція, бо вода принесла чимало сміття, утворилась свого роду дамба де сміття зупинялось і щодня загорода ставала все більшою.

З техніки до роботи було залучено  кран "Силач", за допомогою якого витягнули з річки 5 великих залізобетонних балок . Через те що вода замулила впавши конструкцію кран не зміг витягнути рештки мосту, планується залучити до роботи бульдозер аби все-таки розчистити русло. Організатори суботника дякують всім хто долучився до роботи, особливу подяку висловлюють приватному підприємцю - Квак Василю який надав техніку для роботи.


Євгенія Шутка

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News