• 12:30 PM
  • середа , 19-січня-2022

Незабаром в мікрорайоні "газовики" розпочнеться будівництво нової гілки каналізації

  • 7/18/2015
  • Перегляди 818
  • Коментарі 0

16 липня у міськвиконкомі міський голова вів перемовини із жителями вулиць Ярова, Молодіжна, серед них депутати та члени виконкому - йдеться на офіційному сайті міськради.

Також  були присутні директор Іршавського комунального підприємства по водопостачанню та водовідведенню, заступник директора ТОВ «Агробудплатс» Василь Кіш та головний інженер підприємства Михайло Густа. Приводом для зустрічі стало те, що кілька днів тому пройшов експертизу проект «Будівництво системи каналізації від вулиці Ярова до центрального колектора в м.Іршава» в мікрорайоні «газовики».

 Тутешні мешканці давно ініціювали будівництво системи водовідведення, адже мікрорайон «газовики» ще дуже «молодий». Іршавчани відносно не давно почали тут забудови, але без комунікаційних мереж. Відповідно, побутові відходи зачасту збираються у придорожніх канавах, або ж на сусідському городі, - про це говорять і тамтешні жителі. Як наголосив головний інженер Михайло Густа - цей проект є надзвичайно складним через те, що по всій довжині магістралі дуже великі перепади, складний рельєф. Відповідно, під час виконання проектно-кошторисної документації її автори намагалися врахувати всі аспекти для того, щоб у майбутньому була можливість провести врізку в центральну мережу всіх абонентів. Щоб цього досягнути доведеться на коротких відрізках магістралі облаштовувати колодці, а це тягне за собою більші об’єми матеріалів та фінансування. Через це весь проект поділено на кілька частин. Досить довго фахівці також шукали якнайкраще місце для розміщення центрального колектора. Були пропозиції розмістити його по вулиці Шевченка (біля магазину «Карпати»), але в такому разі сюди можна було б звести тільки гілки водовідведення із вулиць М.Рильського та Грушевського. Втім, геодезичні зйомки показали, що оптимальною місцевістю для влаштування основного колодязя є місце в районі ДНЗ №2. «Якщо йти за цими рекомендаціями, то в майбутньому можна буде підключити сюди весь мікрорайон – 14 вулиць ( вулиці: Верхня, Нижня, Тиха, Квіткова, Фруктова, Ярова, Зелена, Дружби, Миру, Молодіжна, Карпатська, М.Рильського, Пушкіна, Грушевського), в тому числі Іршавську ЗОШ І-ІІІ ст.№2», - наголосив міський голова Степан Бобик. Представник підрядника відзначив, що загальна протяжність нової лінії становить 780 метрів. А також зауважив, що для виконання всього проекту знадобиться досить тривалий час, але поряд із цим він сприятиме тому, аби все робилося якнайшвидше та принесло якнайменше труднощів та незручностей міським жителям. Згідно наших висновків розпочинати роботи треба від центрального колектора до першого будинку по вул.Ярова (громадянки М.Масалової), - резюмував Василь Павлович. Всі присутні підтримали цю пропозицію.

Irshava News

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News