• 7:52 AM
  • п'ятниця , 9-червня-2023

Успіхи Іршавських велотуристів на Чемпіонаті України

  • 7/12/2015
  • Перегляди 937
  • Коментарі 0

11 липня 2015 року, завершився 4-й Чемпіонат України серед юніорів з велосипедного туризму, який проходив з 6 по 11 липня у с. Оріховиця (Ужгородський район). Приємно зазначити, що Закарпатську область представляли Іршавчани - збірна команда гуртківців Іршавської райСЮТур у такому складі: Олександра Осійська - учениця Іршавської ЗОШ І-ІІІст. №1(тренер Осійський О.Д); Федір Пітра - випускник Білківської ЗОШ І-ІІІст. №1(тренер Полянський М.А.); Василь Панющик і Петро Зовдун, теж учні Білківської ЗОШ І-ІІІст. №1(тренер Почоменко Е.М.).

Змагання проходили на 4-ох дистанціях: «Велораллі» -  командні змагання, які передбачали подолання  дистанції, довжиною 40 км. по пересіченій місцевості;  «Комплексна дистанція» - особисто-командні змагання, які включали «Фігурне водіння велосипеда», «Велотріал»(подолання недовгої дистанції з великою кількістю природних перешкод (яри, колоди,піщана місцевість, рови, крутий спуск та підйом) та «Велокрос»(швидкісна дистанція, довжиною близько 1 км. по пересіченій місцевості з невеликими природними перешкодами.

Наші юні велотуристи відзначилися на дистанціях з особисто-командним заліком. Федір Пітра посів ІІІ місце на дистанції «Фігурне водіння велосипеда», Петро Зовдун зайняв ІІІ місце на дистанції «Велотріал», Олександра Осійська посіла І місце на дистанції «Велотріал», що в загальному підсумку дозволило стати їй бронзовим призером 4-го Чемпіонату України серед юніорів з велосипедного туризму серед дівчат.

Хочеться відмітити, що працівники Іршавської районної станції юних туристів були запрошені до головної суддівської колегії даного заходу. Серед них: Олександр Осійський (заступник директора Іршавської райСЮТур) виконував обов’язки заступника головного судді на дистанції «Велоралі»; Андрій Рябець (методист райСЮТур) - працював начальником дистанції «Велотріал», а керівник гуртків Василь Васильцюн працював начальником дистанції «Фігурне водіння велосипеда». Робота всієї головної суддівської колегії була оцінена департаментом професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України на відмінно та оголошено всім подяки. 

Приємно відзначити, що організатори змагань привітали солодким подарунком Петра Зовдуна, який під час змагань святкував своє шістнадцятиріччя.


Леся Осійська, методист Іршавської райСЮТур


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News