• 11:41 PM
  • понеділок , 2-жовтня-2023

На Іршавщині провели контроль за роботою закладів оздоровлення та відпочинку дітей

  • 7/1/2015
  • Перегляди 862
  • Коментарі 0

Сьогодні, відбувся виїзд районної міжвідомчої комісії з питань контролю за роботою закладів оздоровлення та відпочинку дітей в Іршавському районі.

У складі шести чоловік комісія виїхала в Ільницю на місце розташування таборів, де обстежила всі умови готовності до прийому дітей на час літнього відпочиноку.

Завідувач сектору молоді та спорту Іршавської райдержадміністрації Андрій Данканич проінформував присутніх про обстеження таборів на базі Ільницької школи – інтернату та Ільницького спортивно – гуманітарного ліцею.

У ході огляду таборів було виявлено недоліки, які потрібно негайно виправити до заїзду дітей на оздоровлення. Як зазначив, Андрій Данканич:
«Недоліки не суттєві і можуть бути виправлені навіть протягом одного дня, але вирішення їх є обов’язковою умовою для тих таборів, які у майбутньому планують приймати дітей».

Обговоривши всі питання, що стосуються повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей, присутні вирішили, що Ільницька школа-інтернат та Ільницький спортивно-гуманітарний ліцей маючи недоліки наразі не є готовими до прийому дітей.

Завідувач сектору молоді та спорту райдержадміністрації зауважив, що повторне обстеження заплановано провести 10 липня 2015 року, щоб 13 липня 2015 року відкрити табори для оздоровлення та відпочинку.Джерело:
Голос Карпат

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News