• 6:23 PM
  • неділя , 4-грудня-2022

Іршавчани - учасники АТО створюють громадську організацію

  • 6/25/2015
  • Перегляди 1400
  • Коментарі 1

Днями відбулася установча конференція спілки учасників антитерористичної операції. крім військових, в конференції взяли участь т.в.о. голови райдержадміністрації Віктор Симканинець, голова районної ради Іван Савко, його заступник Петро Добромільський, начальник відділу охорони здоров'я РДА Сергій Караслай та представник Іршавсько-Виноградівського об’єднаного військового комісаріату Микола Дикий.

Головував на засіданні Микола Вовканич, який озвучив основну мету створюваної  громадської організації: допомога пораненим та родичам загиблих бійців, а також співпраця з волонтерами.

Керівники району, в свою чергу, підтримали думку, що ми всі зобов’язані допомагати як тим землякам, які  захищають  нашу країну, так і тим, хто повернувся до мирного життя.  І, звичайно, піклуватися про родини загиблих.  Віктор Андрійович зауважив, що співпраця спілки та районної влади  допоможе систематизувати питання та потреби бійців і їх родин для спільного вирішення. Сергій Караслай запропонував учасникам АТО звертатися до нього з питаннями що стосуються медицини та медикаментів зокрема.

Учасники громадської організації визначилися з її назвою: «Захисники рідної Вітчизни». Після деяких обговорень, вибрали голову організації, проголосувавши одноголосно за кандидатуру Михайла Боднаря із Довгого. Також обрали Правління у складі трьох чоловік та ревізійну комісію. На завершення Головуючий запропонував зібратися наступного тижня, визначившись попередньо з питаннями, які потребують вирішення, інформує сайт РДА.

Коментарі (1)
отожбо
6/26/2015 3:46:30 PM  |  IP: 193.34.172.***
Життя в пеклі побачили - добре живі повернулися, а тепер відправте теперішніх керівників в зону АТО аби показалися в ділі, а не на папірях!!! бо тут такі герої, а як допомогу з боку держави військовим - то море папірів їм треба тай ганяють людину як пса...

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News