• 7:57 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

Жителі Іршавського села Імстичево скаржилися голові Закарпатської ОДА на проблеми громади (Відео)

  • 6/25/2015
  • Перегляди 1082
  • Коментарі 0

Жахливі дороги, високі тарифи та нерозуміння хто з ким і навіщо повинен об’єднуватися. Це головний перелік проблем, які озвучили жителі Іршавського села Імстичево голові Закарпатської ОДА. Нарікали тамтешні і на економічну кризу, вимирання села, бідкалися також обласному керманичу і на повне ігнорування сільського господарства з боку держави. Про результати виїзного прийому громадян розповість Юрій Павлишинець.

Вперше за майже сто років село відвідує чиновник такого рангу. Востаннє керманич області в Імстичеві був ще в чехословацький період. Зараз найболючіше питання – під’їзна дорога, занепад сільського господарства, а також масовий виїзд селян. Такі глобальні проблеми обговорили з активом громади та намагалися знайти комплексне рішення. Панацеєю стало об’єднання громад, яке до недавніх пір в селі не користувалося популярністю.

Вороже ставлення до територіально-адміністративної реформи, каже один з сільських депутатів, спровоковане незнанням всіх положень закону. Тож керманичу області довелося роз’яснити основні аспекти змін та переконати присутніх активістів у нагальності об’єднавчих процесів.

За новим поділом Імстичево гратиме роль прищепи. Втім за своїм фінансовим потенціалом громада не пасе задніх. Тож при вирішенні вже спільних проблем з Білками село може розраховувати на рівний грошовий розподіл.

Не обійшлося на прийомі і без проблем громадян. Хтось не поділив землю, в когось нема дозволу на будівництво. Втім більшість зверталися по допомогу у вирішенні проблем зі здоров’ям. Ці та інші звернення до голови Закарпатської ОДА вирішували на місці.Джерело: m-studio.net.ua

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News