• 8:42 PM
  • п'ятниця , 20-травня-2022

На Закарпатті пройде молодіжний освітній табір «A.L.L. RightS»

  • 6/23/2015
  • Перегляди 1161
  • Коментарі 0

Цього літа молодь Закарпаття та сусідніх областей матиме можливість провести незабутній тиждень на освітньому наметовому таборі «A.L.L. RightS», який проходитиме в с. Кам’яниця Ужгородського району, з 28 липня по 2 серпня. Організатори, – молодіжна організація «Фундація регіональних ініціатив», - кажуть, що знають як зробити неформальну освіту цікавою, а літній відпочинок корисним, бо провели вже не один молодіжний табір по всій Україні.

Особливість ФРІ-табору «A.L.L. RightS» в тому, що це перший на Закарпатті молодіжний наметовий табір, на якому найкращі тренери та спікери, будуть розповідати про права людини та як їх захищати. Крім лекцій та тренінгів на таборі будуть тематичні ігри, нічні ватри, пісні під гітару, перегляди фільмів та ще багато цікавого.

«Табір «A.L.L. RightS» – це можливість для молоді у форматі відпочинку, знайомств, розмов та ігор отримати важливі та необхідні для вільної і свідомої людини знання. Адже, знати свої права та вміти їх захищати – це обов’язок кожного з нас. Усі великі зміни, у тому числі й державні, починаються зі змін самої людини, тому вчитися і розвиватися потрібно весь час. Молодь – рушій змін. Свідома молодь – рушій позитивних і прогресивних змін» - каже Юлія Дуб, одна із координаторів проекту.

Гасло ФРІ-Табору «A.L.L. RightS» - Activism, Law, Liberty – активність, право, свобода, – саме цьому і будуть навчати учасників табору. Для участі у таборі необхідно заповнити анкету або зателефонувати за номером 099-196-96-12 чи написати листа на електронну пошту vmgo.fri.uzhgorod@gmail.com. Слідкувати за новинами табору можна в соціальних мережах Facebook та ВКонтакті – ФРІ-Табір «A.L.L. rightS»

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News