• 3:47 PM
  • понеділок , 16-травня-2022

Голова Закапратської ОДА спілкувався з жителями села Імстичево

  • 6/18/2015
  • Перегляди 1065
  • Коментарі 0

Незнання породжує острах. Таким став основний висновок голови Закарпатської ОДА Василя Губаля після спілкування з активом села Імстичево. Саме звідси Василь Іванович розпочав свою поїздку на Іршавщину. А село обрав, як таке, що є на околиці району. Як виявилося, не помилився: в останнє представники обласної державної влади були тут "за Марії-Терезії", буквально.

Попри те, що про приїзд голови ОДА повідомили по обіді напередодні, до кабінету голови села люду набилося вщент. Жалі й скарги мешканці віддаленого населеного пункту, направду, не надто різняться від тих, які існують в усіх, подібних: дороги, безробіття, нескінчені довідки тощо.

Найдовше розмова "осіла" в темі добровільного об"єднання територіальних громад: навіщо, з ким, як? "Зверніть увагу, усі проблеми, про які ви сьогодні мені розповідаєте, так чи інакше стосуються цієї теми. Дороги - в об’єднаній громаді ви зможете визначати, які з них робити у першу чергу, а які прокладати за рахунок коштів, залучених через гранди чи отриманих від держави; безробіття - у таких громадах для грамотних людей найдуться державні посади, когось ви будете спонукати і підтримувати для створення підприємства. Ну, приміром, у сфері послуг - вирішите дозволити пільгову оренду для відкриття перукарні чи ательє… Я не знаю, чого тут більше бракує - вирішувати вам. Довідки? За довідками не потрібно буде їздити до Іршави, якщо центр буде тут - у Білках. А сільські - вони залишаться у повноваженнях вашого старости", - пояснює Василь Іванович.

Поступово присутні змінюють настороженість, а подекуди - стримувану агресію через, начебто, нав’язуванні їм варіанти об’єднання. "Ви відчуваєте у моїх словах примус? Це - ваш вибір. Вам тут, на місці, більше зрозуміло, - каже голова ОДА.- Але скажу ще таке: хочете жити, як є? Вас все влаштовує? Залишайте все по старому. Але я бачу у цих змінах шанс! Думайте, але не довго - ми чекаємо вашого рішення".
 
Офіс реформ у Закарпатській області

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News