• 4:32 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

Обговорили захист водно-болотних угідь, серед обговорюваних й «Чорне багно»

  • 6/18/2015
  • Перегляди 4514
  • Коментарі 0

2 червня 2015 року в м. Пунта дель Есте (Уругвай) відкрилася 12-та зустріч сторін Рамсарської конвенції по ветландах (СОР12). Цьогорічна зустріч проходить під гаслом «Водно-болотні угіддя для нашого майбутнього», йдеться на сайті НПП "Зачарований край".

На міжнародній зустрічі зібралися кілька сотень учасників, в тому числі команда з 20 співробітників WWF з різних куточків світу, очолена Денісом Ланденбергом з головного офісу WWF. З України у складі команди WWF, а також у складі офіційної української делегації, у зустрічі брав участь Богдан Проць – головний радник зі збереження довкілля WWF в Україні. Він розповів: «Ми маємо декілька дуже успішних модельних проектів із відновлення ВБУ України, що покликані продемонструвати можливість відродження природи людиною. Останній з них – відновлення болота в
Закарпатті» (повну версію статті читайте на wwf.panda.org/uk/.

Зважаючи на вище зазначену розповідь Богдана Проця необхідно зазначити, що останній із згаданих проектів виконувався для відновлення оліготрофного верхового сфагнового болота «Чорне багно», розташованого в національному природному парку «Зачарований край» Іршавського району Закарпатської області на висоті 840 метрів над рівнем моря.

«Чорне багно» вважається одним з найглибших торфовищ Українських Карпат, де глибина залягання торфу становить близько 7 метрів.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News