• 12:01 AM
  • понеділок , 2-жовтня-2023

В с.Загаття, що на Іршавщині встановлять міні-скульптурку Адальберту Ерделі (Фото)

  • 5/25/2015
  • Перегляди 915
  • Коментарі 0

Саме з цього села родом відомий закарпатський живописець, а сьогодні, 25 травня, відзначається день його народження.

У спеціальному коментарі для Мукачево.Net закарпатський скульптор Михайло Колодко розповів про своє нове творіння: «Ми мали встановити скульптурку сьогодні, але через погоду трохи відклали свої плани. Наразі ми примірялись, вибирали найбільш підходяще місце. На жаль, достовірно не відомо в якому саме будинку він жив, в якій школі вчився - є тільки здогадки».

«Ми зобразили Ерделі з блокнотиком в руках, на якому є напис – «Імен». Це один з найвідоміших романів митця, написаний ним під час перебування в Мюнхені. Дехто більше розуміє його після прочитання роману, ніж після перегляду картин, адже не всі можуть сприймати образами. Ця книга настільки мене вразила, що я почав його бачити як письменника  - в ній Ерделі описує ставлення до мистецтва, розповідає про свою філософію», - пояснює Михайло Колодко.

В планах скульптора поставити таку ж скульптурку Адальберту Ерделі в Мюнхені, адже саме там ця зірка розкрила свій талант, а якби цього не трапилось - не було б його школи живопису на Закарпатті.
Мukachevo.net


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News