• 4:27 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

На Іршавщині голова села підтримав страйк жителів села через поганий стан доріг (Відео)

  • 5/13/2015
  • Перегляди 1770
  • Коментарі 1Свою позицію голова села Загаття Іван Бідзіля висловив журналісту «Голосу Карпат».

У Загатті, що на Іршавщині, поганий стан доріг люди вважають своєю найбільшою проблемою. Зокрема, місцеві жителі активно розповіли на камеру, що більше семи років тут жодних ремонтних робіт не проводилося. І здебільшого, у такій бездіяльності вони звинувачують свого сільського голову.

Натомість голова села Іван Бідзіля каже, що ремонтувати дорогу сільська рада не в змозі. Дорога, яка проходить через все село, ? обласного значення і знаходиться на утриманні обласного автодору. Втім, розповідає, автодор тут не проводив ремонт вже близько десяти років.

? В селі я не забороняю народові страйкувати проти дороги. Я підтримувати буду, ? зазначив голова села. ? В нас 20 років тому були такі дороги, що і в Мукачеві дивувалися.

Крім цього, людей також цікавить і питання акцизу на бензин. Власне, жителі Загаття не розуміють, де діваються кошти, які водії сплачують із купівлі бензину.

Голос Карпат

Коментарі (1)
Справедлива
5/14/2015 1:26:05 PM  |  IP: 37.53.206.***
Уже всім жителям Загаття явно видно, що ще два-три дні і на Колоднянському мості станеться біда. Як полетить якась машина у пропасть, тоді може і задумаються наші б'юрократи. Ледве дихає міст, але кожний день лісовози везуть і везуть круглячок чорт знає куди. Добивають останню дорогу, яка і так на ладан дихать. Цікаво, а куди уже роки пливе наш круглячок? Хоть би мали совість, та зробили би ремонт дороги, адже саме вони і знищили нашу дорогу і нищать дальше. Хтось без відома людей дає дозвола на рубку нашого лісу. Хтось давиться грошима, а ми маємо те, що маємо. Доки люди будуть спати, та одного разу проснуться, а вони в степу. А ліс буде тільки в снах грядущих. Треба підніматися всім жителям і з вилами вперед, самим ситуацію брати в свої руки. Бо нам доти нигда ніхто не поможе. Гнати чортів- лісорубів так, оби забили звідки прийшли. Будемо піднімати людей і вперед.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News