• 7:09 AM
  • неділя , 21-квітня-2019

Жителі Іршави зможуть побачити "Танцювальний зорепад"

  • 5/4/2015
  • Перегляди 1495
  • Коментарі 14

Щорічно танцювальна студія Black Angels дарує жителям міста грандіозне хореографічне шоу. Засновник та незмінний керівник студії Юрій Буряс підготував цього року насичену та досить цікаву програму.

"Танцювальний зорепад" відбудеться в неділю, 10 травня, у районному будинку культури, старт о 17.00, вхід вільний.










Коментарі (14)
Білківчани
5/14/2015 6:00:01 PM  |  IP: 194.0.157.***
Слава богу, побільше би таких Бурясів і щоб так працювали всі як він
Іршава
5/13/2015 7:30:36 PM  |  IP: 92.113.178.***
Ми Іршава, у нас є і Юрій Буряс теж.
Білки
5/13/2015 2:48:55 PM  |  IP: 37.54.105.***
До ІРШАВИ не путайте щось із пальцем Назву студіі до дітей Ви навірно не маєте ні те ні те зато ВАМ обідно
Іршава
5/12/2015 7:24:18 PM  |  IP: 92.113.178.***
Містянці - Ваші слова чиста правда.
Батькам - Той хто гарно танцює - танцюрист, а у гарного педагога гарно танцюють вихованці, гарний ПЕДАГОГ на сцену виходить тільки для отримання подяки, гарний педагог не назве Ваших чудових, милих діточок ЧОРНИМИ АНГЕЛАМИ.
Батьки дітей Юрія Буряса
5/12/2015 9:47:01 AM  |  IP: 194.0.157.***
Браво! Браво!Браво! Дякуємо Юрію Васльовичу та його колективу за чудове свято подароване всім матерям Іршавського району! Особлива подяка за сюрприз у вигляді білих троянд ! Дякуємо великому педагогу і організатору за те що він зумів так потішити матерів в тому числі і свою , ми такого не очікували! Браво!
А містянці напевно нічого показати і вона завидує що Юрій Васльович має вигляд справжнього
" мачо" з вососсям на грудях. Білше того, Влад Яма, взагалі лисий але це не наскільки не зменшює його популярність.
іршавчанин
5/12/2015 9:22:51 AM  |  IP: 37.55.20.***
До містянки ???Скільки Вам років якшо ви рахуєте Юру дядьком І де Ваші кращі педагоги хай стануть на сцену з Бурясом і затанцюють пару танців подивимося що вони вміють може лише говорити так як багато в нашій державі а хто щось робить то недобрий подумайте коли пишите шось ????
Іршава
5/11/2015 11:25:07 PM  |  IP: 92.113.178.***
P.S. ЧОРНІ АНГЕЛИ !!!
Іршава
5/11/2015 11:20:11 PM  |  IP: 92.113.178.***
Розглядаючи фото складається враження ніби учасники студії ЧОРНІ АНГЕЛИ ніколи не покидають стін Іршавського районного Будинку дитячої творчості
Містянка
5/9/2015 8:50:37 PM  |  IP: 193.142.219.***
Я не проти його діяльності, але в районі і в Іршаві зокрема є й кращі педагоги. Хочу дати пораду на майбутнє: пане Юрій, якщо ви надалі хочете й самі виходити на сцену, тримайте себе в формі(не дуже приємно спостерігати разом з молодими вродливими дівчатами лисого дядька з волосатим животом)
тамада
5/8/2015 1:26:57 PM  |  IP: 37.52.104.***
ти доброжелатель переів чи ти хворий бо не маеш слів лише викидаеш звуки ІІІІІ

Prev12Next