• 12:07
  • середа , 23-січня-2019

На Виноградівщині формують туристичні маршрути

  • 27.06.2014
  • Перегляди 1264
  • Коментарі 0

Про розробку мережі екскурсійних туристичних маршрутів етнічного та історичного спрямування йшлося під час наради 24 червня, яку провів голова райдержадміністрації Віталій Любка.

Виноградівський район має багату історико-культурну спадщину, - зазначив під час доповіді начальник відділу туризму та транскордонного співробітництва райдержадміністрації Святослав Гал.
Пам'ятки археології, руїни замків, давні сакральні споруди, будівлі зведені в кінці ХІХ – початку ХХ ст. і в період приналежності території до Чехословацької республіки (1919-1939 рр.) дають можливість організовувати туристичні маршрути історичного напрямку. У свою чергу, збережені народні традиції, ремесла та кухня багатонаціонального краю, які різняться в залежності від географічного положення та етнічного районування (русини, угорці, волохи) також сприяють формуванню різноманітних етнографічних маршрутів. Саме тому, розвиток різних видів туризму дозволить зменшити негативний вплив сезонності і сприятиме постійній зайнятості населення в галузі туризму протягом усього року.

Проаналізувавши та обговоривши пропозиції з формування екскурсійних туристичних маршрутів Виноградівщини, за підсумками наради прийнято ряд рішень щодо можливості використання сакральних споруд населених пунктів в історичних маршрутах Виноградівського району, зокрема, в с.Чорнотисово, с.Теково, с.Неветленфолу, с.Дюла.

Виноградівська РДА

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News