• 4:25 AM
  • субота , 10-червня-2023

Фермери Боржавської долини розпочали жнива озимої пшениці

  • 6/25/2014
  • Перегляди 1304
  • Коментарі 0

Жнива – це особлива й відповідальна пора річного хліборобського циклу, яка вже успішно стартувала і на Іршавщині. Товаровиробники району до своїх засіків уже засипали перші тонни зерна. Відтак, уся техніка вже працює на полях. Першими в районі її випустили фермерські господарства «Лан» та «Відраш», – інформує сайт Іршавської РДА.

Днями, начальник відділу агропромислового розвитку РДА Микола Кудрей та завідувач сектору з питань фермерства Ольга Гойда відвідали фермерське господарство «Лан», – одне з найбільших в районі, яким вправно керує вже багато років Василь Балога. Фермерським господарством засіяно 130 га. озимини, з яких 20 га. – озимий ячмінь та 110 га. – озима пшениця.

– Завдяки сприятливій погоді розвиток і дозрівання озимих зернових відбулось своєчасно. Врожайність очікується на рівні минулого року, – зазначив Василь Іванович.

За словами Миколи Миколайовича, цьогоріч всіма господарствами озимих зернових культур було посіяно 1405 га., з яких 255 га. припадає товаровиробникам. Зокрема, всіма категоріями господарств району озимого ячміню посіяно 188 га., з них 80 га. зібрано. В тому числі, на сьогоднішній день, сільськогосподарськими виробниками посіяно 40 га., а зібрано 20 га..

Крім того, СТзОВ «Клячанівське» було посіяно 150 га. озимого ріпаку. На сьогодні, зібрано 50% від площі посіву.

Відомо, як нелегко нині працювати на землі. Сільські трудівники починають роботу з настанням ранньої весни, а результати отримують наприкінці літа й восени. І навіть коли не так вродить як хотілось би, аграрії ніколи не падають духом, а знов беруться за цю споконвічну працю. Сподіваємось, що цьогорічний урожай їх порадує.

 

"Панорама Мукачева"

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News