• 2:37 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

Прокуратура Закарпаття порушила 15 кримінальних справ проти місцевих чиновників

  • 6/24/2014
  • Перегляди 3080
  • Коментарі 1

Прокуратура Закарпатської області порушила 7 кримінальних справ стосовно посадових осіб органів Держкомзему, 8 – відносно посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

За наслідками перевірки органами прокуратури області розпочато два кримінальні провадження, внесено подання, за результати розгляду якого до відповідальності притягнуто посадовця.

Незадовільною залишається діяльність органів державного контролю, державної виконавчої влади та місцевого самоврядування у сфері забезпечення законності використання земель водного фонду.

Тільки після втручання прокуратури області ГУ Держземгентства у області розпочата робота щодо систематизації договорів оренди на землі водного фонду в частині перегляду орендної плати.

Яскравим прикладом виявлення незаконної приватизації земель водного фонду є організована прокуратурою області перевірка приватизації однією із фізичних осіб водойми, яка розташована серед дачного масиву у мікрорайоні Шахта, урочище “Підлипники” на території Оноківської сільської ради Ужгородського району, Ужгородським РВ УМВС України в Закарпатській області – зареєстровано кримінальне провадження за фактом зловживання службовими особами Оноківської сільської ради службовим становищем при прийнятті рішення щодо відведення вищевказаної земельної ділянки площею 1,5 га.Досудове слідство у цьому провадженні триває.

Протягом поточного року органами прокуратури проведено ряд перевірок щодо дотримання вимог земельного законодавства посадовими особами головного управління Держземагенства у Закарпатській області та його територіальних підрозділів, у ході яких виявлено низку порушень законодавства, у тому числі і кримінально – караних.

За наслідками перевірок, зареєстровано 7 кримінальні провадження, внесено 7 подань, за результатами розгляду яких до відповідальності притягнуто 8 посадових осіб.

За результатами обговорення вказаних питань, розроблено ряд організаційно – практичних заходів, які дозволять забезпечити оперативне вирішення окреслених проблемних аспектів та усунення фактів порушень прав держави на земельні ресурси.

Прес-служба прокуратури Закарпатської області

Коментарі (1)
Маргарита
11/14/2016 9:28:41 PM  |  IP: 31.41.89.***
Стандартна сторінка сухе констатування фактів нема "ізюмінки" все типове "не під тим соусом"

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News