• 10:21 AM
  • субота , 4-грудня-2021

Євросоюз дав 24 мільйони євро на розвиток місцевих громад в Україні

  • 6/24/2014
  • Перегляди 1170
  • Коментарі 0

ЄС виділяє 24 мільйони євро на реалізацію 1330 малих місцевих ініціатив у селах та невеликих містах по всій Україні. 

Про це йдеться в бюлетні представництва ЄС в Україні, - пише  Економічна правда..   

Як зазначається, 20 травня в Києві була офіційно розпочата третя фаза проекту "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" (СВА), - найбільшого проекту ЄС в Україні, - який фінансується та реалізується спільно із Програмою розвитку ООН.   

"Як і на першому та другому етапах, третя фаза проекту (СВА-ІІІ) буде заохочувати власні ініціативи місцевих громад по всій Україні. Мета - поліпшити умови життя в селах та малих містах. Особливу увагу звернено на сприяння децентралізації та впровадженню енергоефективних технологій", - йдеться у повідомленні.

Проект спирається на ідею, що сталий регіональний розвиток залежить від ефективного місцевого управління та активної участі громади.

Контроль та активність громади є особливо ефективними тоді, коли вони спрямовані на розв’язання проблем, визначених самими мешканцями.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News