• 4:30 AM
  • п'ятниця , 22-січня-2021

Голова Іршавської РДА В'ячеслав Свічкар: "Дію згідно з законом".

  • 6/23/2014
  • Перегляди 2201
  • Коментарі 13

У вирі останніх подій, що відбулися в Іршаві, ми не могли не взяти коментар у голови РДА В`ячеслава СергійовичаСвічкаря.

Журналісту Irshava News вдалося з ним поспілкуватися та почути його думку з приводу останніх подій у районній владі, кадрових змін, що відбулися, та подальшого розвитку Iршавського району.Irshava News: Чому ви не з`явилися на позачерговій сесії районної ради?

Свічкар В.С.: Не було повідомлення про проведення позачергової сесії. Не було ні обговорень, ні питань, по яких мене мали викликати на сесію. Я не знав про неї до тих пір, допоки вона не розпочалась. Говорити можна багато чого, але хай мені покажуть і докажуть де я порушив закон. При проведенні сесії очільники районної ради та депутати порушили всі законні норми проведення.

Irshava News: В`ячеслав Сергійович, у п`ятницю депутати районної ради висловили вам недовіру, як ви ставитесь до такого рішення?

Свічкар В.С.
: Таке рішення є незаконним та безпідставним. Депутати тільки й чекали можливості, щоб мене висидіти з місця. Я не бачу своєї провини і дій які б призвели до висловлення недовіри в мою сторону. Депутати в п`ятницю порушили всі законні норми щодо проведення сесії районної ради. Вся проблема виникла через непродовження договору з начальником Довжанського лісового господарства Леднейом В.І. Не я його назначав і не мені його звільняти. З Києва прийшла вказівка про розірвання договору з начальним лісогосподарства, не продовжити, а саме розірвати. Перед законом всі рівні, чи то начальник лісгоспу, чи то депутат районної ради чи Верховної Ради. Висловленням недовіри депутати показали свою повну некомпетентність, безвідповідальність, не знання закону та користуються сталінськими методами в роботі . 

Irshava News: А як щодо кадрових змін в районі яких від вас всі так чекають?

Свічкар В.С.
: Дуже б добре було якби прийняли закон про люстрацію. З прийняттям цього закону до мене не було б зауважень щодо перестанов. Тут чітко б було видно хто має залишитися на посадах, а хто ні. Беззаперечно, керівників міняти необхідно. Я на посаду голови РДА був назначений за декілька днів до виборів предидента України, всі чекали його плану дій, а потім вже моїх. В мене є бажання здійснювати кадрові зміни, але натомість кожен раз отримую палки в колеса від районної ради, що то їх друг, родич чи якась близька людина і її звільняти не потрібно.

Irshava News: Одна з найбільш обговорюваних посад, наразі, є посада заступника голови районної ради, які ваші думки по цьому питанню?

Свічкар В.С.
: Повинен хтось і допомагати, а не тільки розігнати весь апарат адміністрації. Деякі особи хоч і законно потрапили під скорочення посад, висувають мені претензії що ці рішення є незаконними. Останніми крапку в будь якій суперечці ставлять прокуратура та суд. Я дію виключно на законних підставах.

Irshava News: Які будуть розпорядження з приводу відділів освіти та культури?

Свічкар В.С.
: По культурі однозначно треба приймати якісь рішення. Хотів зібрати нараду з приводу культури, але очільниця відділу пішла на лікарняний. Беззаперечно буде громадське обговорення, щоб не було упереджень. Згоден обговорити будь-яку кандидатуру на будь-яку посаду. Є великі спірні питання по районній газеті. Наразі вона працює під чіткою вказівкою районної ради, і всіма способами псує імідж адміністрації.

Irshava News: Болючим також є питання будівництва басейну...

Свічкар В.С.
: На мою думку, ті чиновники, які починали його будівництво, і на той час, були при владі — є ініціаторами підняття цього питання й тепер. Якщо і будуть якісь рішення по цьому питанню, то треба бути уважним, щоб знову не зникали кошти у чиїсь гаманці.

Irshava News: Якими будуть ваші подальші дії?

Свічкар В.С.
: Проблем у районі наразі ж багато, але я нічого не зможу зробити без активної підтримки громадськості. Для подальшого розвитку району потрібно залучати інвесторів для створення робочих місць та розвитку інфраструктури району. Доти тут не буде порядку, допоки влада не почне діяти не у власних інтересах, а буде працювати в інтересах суспільства.
Євгенія Шутка 

Irshava News

Коментарі (13)
13
7/3/2014 10:33:22 PM  |  IP: 91.234.22.***
Якщо у вас є інформація, "однодумец", про такі такси-30%, чому б вам не подати в суд, хоча б журналістське розслідування провести. Поки немає фактів, це все порожній звук в консервній банці. Що не хочуть чужого, може це і так, але є закон, який говорить про зворотне і вимагає підтримку депутатів. Якщо підтримки немає, це "війна" і нічого ніхто хорошого в цій ситуації не отримає, крім збитків. Буде лебідь рак так щука і віз звичайно.
Терен
7/1/2014 5:39:09 PM  |  IP: 193.28.228.***
Люди допоможіть не вмію не писали, не читати, а мене за удільного князя хочут поставити.
Деякі перли від однодумця: з дакою радою; бляцькі таксі бляцькіх керівніків; з делетантом; введкння законів; Споава звісно; бляцькі схеми освоєнгя))). Якщо однодумець і писати правильно не може, то про яку законотворчість та введення законів у життя з його боку може йти мова.
Депутатів раді вибирали люди, а голову РДА хто обирав? Риба гниє з голови, за схемою - призначаємо свого бджоляра, а бджоли нехай збирають мед і весь мед наверх піраміди, нічого не змінилося. Потрібно такого голову РДА який би також пройшов процедуров виборів, а не назначенням. Голова РДА повинен керуватися законом України та рішенням районної ради!, все інше від лукавого.
однодумець
6/26/2014 10:13:02 PM  |  IP: 193.142.219.***
До "13"
Шановний ! Маю таке враження що ви якраз один із тих які голосували... ті хто за будь яку ціну хоче утримати свої статки, та зберегти свій вплив на оточення... стосовно інвесторів - то їх важко з дакою радою залучити, по одній простій причині - велика такса ! Проєкт який = 1 млн грн = 30% отката... тому бляцькі такси бляцьких керівників виражені на відсутності інвесторів, та робочих місць.
Стосовно децентралізації та того що Вам президент говорить - то тут коментувати небуду, бо бачу що маю справу з делетантом який неусвідомлює ані процедуру введкння законів у дію , ані елементарних речей що повязані з законоутворенням та втілення їх у життя.
Споава звісно не у Свічкареві... справа у тому що ці люди нехочуть чужого, який непідтримує бляцькі схеми освоєнгя та дерибану... от і все... завтра там буде Іванов який також невлаштує нікого з них якщо нетанцюватиме під їх музику... правда в тому що міняти потрібно саме раду !!!
Глог
6/25/2014 4:24:07 PM  |  IP: 78.111.187.***
Пане Свічкарь тримайся, бо ригоєцівцям в голову нелізе що ти нелягаєш під них і невиконуєш їхні вказівки. За 23 роки вони відбудували таку мафію і такі звязки, що за малий час вашко зруйнувати. Корумпованому довгому Петрови та рекитьорови "прикушеному" незручно працювати з вами , але нехай їм будете як кістка в горлянці. Тримайтеся , люди розуміють хто є хто!
13
6/24/2014 4:39:58 PM  |  IP: 91.234.22.***
Цікаво як він збирається залучати інвестиції, ми вже стільки наслухані про тих інвесторів про їх великі можливості, про те що вони несуть роботу людям і тд., що наступати на одні й ті ж граблі не логічно. Повернемося на початок, коли інвесторам відкривалися всі двері, їм давалися багато різних пільг, про що державні підприємства і мріяти не сміли, і не витримавши конкуренції з інвестором закрилися, а люди залишилися без роботи. У той же час інвестори використавши пільги, перевели зароблені гроші закордон і теж закрилися, так як їм не вигідно далі продовжувати бізнес. Ось такі інвестори.
13
6/24/2014 4:12:13 PM  |  IP: 91.234.22.***
Щоб не розповідав голова РДА факт є що депутати висловили йому свою недовіру, а раз так, то порушував він закон чи ні, він повинен поступитися своїм місцем іншому, який би задовільнив більшість.
Якщо президент говорить про децентралізацію влади і передачу її на міста, а Свічкар нам розповідає що прийшло розпорядження на звільнення аж з Києва, а депутати говорять звільняти не будемо людина працює, то сільський розум, від якого Свічкар далекий, підказує - депутати мають правду.
РДА повинна керуватися законом України та рішенням районної ради. Коли РДА нехтує цим і замість того, щоб впроваджувати рішення районної ради в життя вирішує свої особисті питання і амбіційні плани окремих партій, то не дивно, що районна газета не на їх стороні.
Якщо робота депутатів незадовільнить виборців їх перевиберуть на найближчих виборах.
Гентеш
6/24/2014 12:34:05 AM  |  IP: 95.134.104.***
Петрику шлях би тя трафив,тай прикушеного тоже.
цезар
6/23/2014 11:11:00 PM  |  IP: 92.113.20.***
про газету. то не газета, то листок яким мож прикритися від сонця. тай усьо. Кому цікаво читати про шкільні вечори, тижні та ще всяку детську дребедень .Та ще Петя красується як півень з свойов бреханинов.
Ноно
6/23/2014 10:58:43 PM  |  IP: 193.142.219.***
Все правильно . Горе депутатами не парує неуправляємий голова РДА . Тому петля ся хоче пісрати з цього. Іх треба гнати в шию клоунів очкастих. Ви бл**ь роздерибанили цілий район, тепир у вас перепона Свічкарь- бо не розуміє вашу "музику" під яку ковбаско тай папереднікі мграли чечьотку. Петя скоро брейк играти буде від стресу, а остальні стануть у позу до любого такого, бо самі не варті більше, вони вто вказали тепир. А свічкарьом ся удавите ... Видитьмися !
Ноно
6/23/2014 10:58:26 PM  |  IP: 193.142.219.***
Все правильно . Горе депутатами не парує неуправляємий голова РДА . Тому петля ся хоче пісрати з цього. Іх треба гнати в шию клоунів очкастих. Ви бл**ь роздерибанили цілий район, тепир у вас перепона Свічкарь- бо не розуміє вашу "музику" під яку ковбаско тай папереднікі мграли чечьотку. Петя скоро брейк играти буде від стресу, а остальні стануть у позу до любого такого, бо самі не варті більше, вони вто вказали тепир. А свічкарьом ся удавите ... Видитьмися !

Prev12Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News