• 6:50 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Іршавська міліція налагоджує співпрацю з громадськістю (ФОТО)

  • 6/23/2014
  • Перегляди 2216
  • Коментарі 2

  Ефективна та результативна співпраця з громадськістю. Про це йшлося на зустрічі працівників Іршавського райвідділу міліції з членами громадського формування села Ільниця - сільських активістів. Зібрання відбулося в приміщення Ільницької сільської ради.

На початку зібрання за ініціативою громадськості села, членами громадського формування було переглянуто склад та обрано нового керівника. Нині громадське формування с. Ільниця очолює Ярослав Мешко, який раніше тривалий час приймав активну участь в охороні громадського порядку. Крім, цього Ярослав Мешко є громадським помічником дільничного інспектора міліції, проживає у селі Ільниця, користується авторитетом серед односельчан.

На зібранні обговорювалось питання участі членів загону в охороні громадського порядку під час проведення культурно-масових заходів у селі, футбольних матчів, при проведенні рейдів у населених пунктах працівниками міліції. Йшла мова й про спільні патрулювання в разі необхідності. До речі, це єдине громадське формування на Іршавщині, яке має форменний одяг.

Значна увага була приділена членам громадських формувань, які є власниками спецзасобів. Адже деякі з них вступили до громадського формування тільки з метою одержати дозвіл на придбання зброї, а в охороні громадського порядку активної участі не беруть.

Враховуючи такий стан присутній на зібрані заступник начальника Іршавського райвідділу підполковник Мирон Лещишин вніс пропозицію, що власники спецзасобів, які не працюють і жодного разу не вийшли на чергування виключити із списку громадських формувань. Дана пропозиція членами громадського формування була підтримана.

Члени громадського формування прийняли рішення, переглянути Статут громадського формування і внести до нього зміни із врахуванням складної суспільно-політичної ситуації на Україні.

Як працівники Іршавського райвідділу, так і представники громадських формувань впевнені, що тільки спільними зусиллями можна досягти основної мети – зменшити

злочинність на території села. Крім, цього присутні на зібрані дільничні інспектори міліції Юрій Велеган та Іван Кізляк повідомили присутнім про проведення операції «Мак-2014» і закликали до співпраці.

Насамкінець зібрання, сільський голова с.Ільниця Віктор Симканинець, вніс пропозицію й надалі проводити подібні зустрічі й обговорювати проблемні питання у селі.Віта Горзов

Іршавський РВ УМВС

Коментарі (2)
Р.
1/29/2015 3:42:23 PM  |  IP: 92.113.179.***
Цирк не устраюйте! По роботі собі йдіть клоуни!
Василь
1/28/2015 11:46:52 PM  |  IP: 95.133.238.***
Шо ви там клоунаду устроїли,за участю вашого голови ,шо вто било уборка мака.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News