• 6/23/2014
  • Перегляди 619
  • Коментарі 0

На Іршавському стадіоні "Авангард" Іршавська ФК "Бужора" приймала команду з Воловця ФК "Карпати".

З перших хвилин іршавчани кинулись в бій і вже 16 хвилині ФК "Бужора" заробляє штрафний удар. На жаль, м'яч пролетів вище воріт, а на 33 хвилині поєдинку ФК "Бужора" пропускає перший гол. На перерив команди пішли з рахунком 0:1.

Другий тайм був більш видовищним. На 61 хвилині ФК "Карпати" забиває поцілили знову у ворота «Бужори», проте не довго воловчани раділи. Вже через хвилину, іршавчани забивають перший гол, а на 65 хвилині ФК "Бужора" забиває  другий м'яч, але суддя його не зараховує . На 71 хвилині граці ФК "Карпати" фолять у своєму штрафному майданчику і в результаті суддя назначає пенальті у ворота воловчан. Гравець «Бужори» використовує свій шанс і забиває другий гол. Але на цьому видовище не закінчилось, вже на 81 хвилині ФК "Бужора" забиває третій гол, а за 5 хвилин до закінчення матчу іршавчани забивають четвертий гол.

Вчора також відбувся матч між ФК "Боржава" Довге та  ДЮФК "Мукачево". За інформацією Івана Лендєла Довжани продемонстрували пристойний футбол і заслужено перемогли з рахунком 4:1. На жаль юнацький склад на останній хвилині випустив з рук(ніг) нічию - рахунок 1:2.