• 10:18
  • вівторок , 22-серпня-2017

Голова районної ради вважає рекцію депутатів, адекватною

  • 22.06.2014
  • Перегляди 1392
  • Коментарі 9

Бурхлива позачергова сесія районної ради закінчилася штовханиною, бійкою, чварами та висуненням депутатської недовіри новопризначеному голові РДА Свічкарю В.С. Думок з цього приводу багато, але Irshava News вдалося в телефонному режимі поспілкуватися з головою районної ради Савко І.І.


Зокрема Іван Іванович запевнив нас, що прислухається та буде прислухатися до думки насамперед громади та активістів. А такого резонасу викликала справа з головою РДА. Новопризначений голова адміністрації не продовжив контракт про працю з директорм ДЛМГ. Ще на на попередній сесії депутати нагадували Свічкарю В.С. про Леднея В.І., але той проігнорував. Так само як і проігнорував відкритого листа громадян с.Довге та працівників довжанського лісомисливського господарства, про підтримку свого начальника.


Ця ситуація викликала невдоволення у депутаів районної ради, тому було прийнято рішення про скликання сесії. Ми вже передали звернення голові закарпатської ОДА, та чекаємо результатів. Насамкінець Іван Іванович запевнив нас,-" що прислухається до кожної думки та побажань".


Irshava News



Коментарі (9)
Петрови
28.06.2014 09:47:32  |  IP: 193.142.219.***
Ви навчіться грамотно писати, а вже після цього когось обвинувачуйте в некомпетентності його справ.
193.142.219.***
28.06.2014 08:57:19  |  IP: 46.211.181.***
люди самі говорять ша були за подписями, і смівуться))) шо туй післуховувати))
Петрови
27.06.2014 10:16:10  |  IP: 193.142.219.***
А ви що дзвінки Савка прослуховуєте? Звідки ви знаєте хто кому звонить? Я хочу бачити як ви себе б поводили на такій посаді.
петро
26.06.2014 00:28:56  |  IP: 46.211.124.***
чому савко постоянно звонить суханови та звідать - мирослав батькович шо маву робити підписувати чи ні?))) а петя добромільський шо там робить?))) тот си матір за 100 баксів продасть)))
12
24.06.2014 01:14:57  |  IP: 95.132.18.***
Шановні журналісти "Irshava News", перед тим як братися публікувати статті, вивчіть хоча б першорядні і елементарні дефініції досліджуваних питань! Аргументую: по-перше, не НАЧАЛЬНИК довжанського лісництва, а ДИРЕКТОР; а по-друге, не ДОВЖАНСЬКЕ ЛІСНИЦТВО, а ДОВЖАНСЬКЕ ЛІСОМИСЛИВСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО! БО ВАША некомпетентність у таких основоположних термінах стосовно описуваного вами підприємства свідчить і про вашу ймовірну (або ж стовідсоткову) некомпетентність і стосовно описуваних вами подій! Візьміть це до уваги, перед тим, як братися за журналістську діяльність, бо ставите під сумнів ваш професіоналізм (та й із пісні слів не викинеш, мабуть-таки, диплом про вищу освіту)! А це вже, як відомо, питання репутації!!!
бережковий
23.06.2014 00:23:05  |  IP: 91.195.157.***
пофіг дасть собі дальше карти та єбав він всьо..
zorjna
22.06.2014 22:38:38  |  IP: 95.134.121.***
Треба вcіх тих депутатів регіоналів нафік натіряти
Активіст
22.06.2014 20:58:14  |  IP: 213.179.235.***
Демиго який голова тай два уха. Сам і сесію негоден провести рекетьор пісраний, Ваня мейтровий.
Білицький
22.06.2014 13:19:53  |  IP: 77.52.153.***
Почую кожного! 2 спроба...

Prev1Next