• 6:32 AM
  • п'ятниця , 9-червня-2023

"Забезпечимо мирне небо та спокій на Україні" — військовослужбовець

  • 6/20/2014
  • Перегляди 1640
  • Коментарі 0

Нам вдалося поспілкуватисяз одним з військовослужбовців, який наразі знаходиться на сході України. Юрій — іршавчанин, каже, що подарують нам мирне небо та спокій в державі, хай тільки влада дасть відповідне роспорядження на зачистку території від терористів.
Місце розташування не повідомляв, позаяк це таємниця.
Далі прямий текст:

Irshsava News: яке перд вами завдання поставлено наразі?
Юрій: де ми є точно, я сказати не можу. Завдання - по команді підтримати сили АТО, так як ми є силами резерву підтримки підрозділів АТО

Irshsava News: які умови проживання, чи є все необхідне?
Юрій: умови для проживання придатні. Для життя також є все необхідне: продукти, вода, та інше тилове забезпечення. Але для виконання завдань за призначенням нема бронижелетів, нічників, приладів оптичної розвідки та наведення(прицілів).

Irshsava News: а що кажуть, чи буде?
Юрій: взагалі нічого не кажуть. Казали що забезпечать формою та розгрузками. В результаті довелось самим закупляти форми, розгрузки та інші елементи екіпіровки.
На себе вже потратив: форма мульти-кам-450грн., форма ДПМ-280грн, парка ДПМ-250грн, розгрузка — 400грн, берці білоруські — 450 грн, кобура для ПМ — 200грн, ремінь тактичний для АКС-74-- 280 грн, перчатки тактичні -305 грн. і того, держава на мені зекономила 2615грн, а нас таких тільки в батареї 109 чоловік, всього 285035 грн.

Irshsava News : Чи надає держава хоча б якесь фінансове забезпечення?
Юрій: зарплату не підвищили як обіцяли, крім того затримали на 15 днів, наразі отримую зарплату у розмірі 3720 грн.

Irshsava News: Чи є якась допомога з боку держави?
Юрій: АКМ-74 + 450 патронів, ще офіцерам ПМ і до них по 16 патронів. Мобілізованим дали обмундирування типу "мішок", після прання стає тряпкою.

Irshsava News: а які справи з технікою та військовим складом, чи змінюють особовий склад?
Юрій: техніка їздить, стріляє, в повній б/г. У мене в батареї віковий склад бійців від 21 до 40 років. З тих пір, відколи ми знаходимось тут, а це з 23 березня, ротацію поки що не проводили. Місцеві жителі уже нас прозвали "Лісна сотня"

Irshsava News: а як бойовий дух?
Юрій: На найвищому рівні, МПС забезпечує виконання поставлених завдань.

Юрій пообіцяв, що разом з бійцями забезпечать надійну охорону держави, адже їх підтримує народ України.


Irshava News


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News