• 10:16 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

Прокурор Іршавського району провів дві наради

  • 6/17/2014
  • Перегляди 3632
  • Коментарі 4

Сьогодні, 17 червня, в прокуратурі Іршавського району проведено дві спільні наради при прокуророві району Юрію Романцю з питань дотримання вимог законодавства при обранні та виконанні запобіжного заходу у вигляді домашнього арешту, а також причин зростання кількості вчинення особами, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, повторних злочинів у 2013 та 2014 роках.

   Участь в роботі наради прийняли представники Іршавського районного суду, Іршавського РВ УМВС України, Іршавського міжрайонного відділу кримінально-виконавчої інспекції та спостережної комісії при Іршавській райдержадміністрації.  

    Присутні розглянули проблемні питання стосовно роботи кожної установи та шляхи їх розв’язання. Найбільше нарікань стосовно діяльності лунало до Іршавського РВ УМВС України. За результатами наради прийняті відповідні рішення щодо виправлення негативних наслідків у роботі, а на прокуратуру району покладено перевірку виконання прийнятих заходів. 
       
                                                      Прокуратура Іршавського району
 

Юрій Романець -  старший радник юстиції, після закінчення Національної юридичної академії України ім. Я.Мудрого у 1999 році першим його місцем роботи стала  посада помічника прокурора в одному з районів Миколаївської області.

Відтак працював прокурором Ульяновського та Новоукраїнського району на Кіровоградщині, а згодом — начальником відділу прокуратури цієї ж області. Перед призначенням на Іршавщину він був прокурором Воловецького району. Проживає в с.Білки.

Коментарі (4)
Я
4/19/2015 11:35:56 PM  |  IP: 31.41.94.***
Ні, це не той прокурор, що тепер треба. Прихдилось з ним котактуати...
Білицький
6/18/2014 1:18:43 PM  |  IP: 77.52.153.***
Дружніми стосунками з прокурором прикривається директор
шкільного комбінату горзов петро... Бандит бандитом і в школі
працює
Олег
6/18/2014 11:53:02 AM  |  IP: 89.209.11.***
Особенно хочу отметить тут в этом бардаке Закарпатье, да там все старые корумпированные зам начальнички, резко стали начальниками РОВД по разным районам. Если сказать проще -помешали говно, и оно опять не тонет..
Прокуратура, да тут Свобода, ярко дало знать что только Свободовцы могут честно руководить этой службой, и на примере опять таки Закарпатья, где генпрокурор области Свободовец, по старой традиции решил фактически все районы тоже отблагодарить своими коллегами со Львова, точнее прокуроры районов важных, по которым есть что мутить, отдали Свободовцам. И тут как бы люстрация не достигла никого. Что касаемо продажи должностей. Да все как было так и осталось, 50-тысяч долл судья района, от 30-до 50 прокурор . В Киевраде, в суд, в прокуратуру, таможня и все другие кормовые места, все остались так как и раньше, за деньги.
Мішко
6/17/2014 10:58:06 PM  |  IP: 193.34.172.***
У ході особистого розслідування помітив неправомірні дії службових осіб усправління освіти, молоді та спорту Іршавської РДА під час проведення конкурсних торгів з організації гарячого харчування учнів загальноосвітніх шкіл Іршавського району.

З невідомих причин органом досудового розслідування не вжито жодних заходів для встановлення суми заподіяних злочином збитків, розслідування проводилося на низькому професійному рівні, процесуальні дії виконувалися безпланово і епізодично. Натомість прокурор Іршавського району Романець Ю.М. навіть не давав письмових вказівок, а питання щодо активізації розслудування та притягнення винних осіб до відповідалоьності не ініціювалося.

Використання бюджетних коштів, спрямованих на реалізацію програм з охорони дитинства, закупівлі товарів і послуг для забезпечення діяльності дитячих закладів є пріоритетним напрямком прокурорської діяльності. Не розумію, чому на сесії районної ради депутати по цьому питанню заслуховували доповідь начальника Іршавського управління головного управніння держсанепідемслужби у Закарпатській області Володимира Свіргуна. В. Свіргун не зміг надати чіткі відповіді по цим питанням так як вони не входять до його компетенції, а є прямим обов’язком роботи прокуратури, та прокурора району, яким наразі є Романець Ю.М.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News