• 14:10
  • субота , 18-листопада-2017

Фестиваль "Гамора 2014" на Іршавщині скасовано через трагічні події

  • 17.06.2014
  • Перегляди 2090
  • Коментарі 8

17 червня відбулася координаційна нарада з проведення фестивалю "Гамора". Незважаючи на те, що пророблено майже всю організаційну роботу по підготовці до фестивалю, але беручи до уваги події, які відбуваються на Сході України, в результаті обговорення, запропоновано не проводити цьогорічний районний фестиваль ковальського мистецтва та народних промислів «Гамора 2014».

У зв’язку з цим, буде видано спільне розпорядження голови райдержадміністрації та голови райради «Про відміну фестивалю «Гамора 2014»».

                                                                                                                                                                Іршавська РДА

Коментарі (8)
Челядник
19.06.2014 20:25:34  |  IP: 91.121.21.***
Слід зазначити, що народні традиції потрібно підтримувати і примножувати, це скарб кожного народу, це те що його відрізняє від інших народів і плювати на них через те що комусь захотілося крові, це помилка. Траур пройшов, війну потрібно зупинити, а фестиваль провести.
Петро
18.06.2014 18:57:15  |  IP: 46.211.143.***
В Довгому не думали майже про ситуацію в Україні, там і ''Рокаш'' отжигав. А тут уже здогадалися. Не всі одинакові?!
верховинець
18.06.2014 16:13:58  |  IP: 193.142.219.***
Не знаю чому нічого не написисано за довжанську фіру в" Іrshava nevs " ! Чи це не відноситься до новин Іршавщини ?
Білицький
18.06.2014 15:00:11  |  IP: 77.52.153.***
Всім бажаючим веселитися пропонуємо безкоштовний тур в Лугандію ! Поспішайте - кількість місць обмежена!
Василь
18.06.2014 14:29:08  |  IP: 213.169.80.***
Чого так це ж фестиваль кожен рик а зараз що,в Довгому був а в Лисичові чого нет???????Прошу провести все таки фестиваль
Маша