• 2:31 AM
  • неділя , 24-вересня-2023

Відмінити культурні та розважальні заходи через ситуацію на сході

  • 6/12/2014
  • Перегляди 1537
  • Коментарі 1

Закарпатська  обласна державна адміністрація просить керівників міст, сіл та районів обмежити проведення масових розважальних закладів. Відмінити культурні та розважальні заходи через ситуацію на сході рекомендував усім районам В. Лунченко. У зв’язкуз подіями, які відбуваються на сході України, рекомендовано обмежити та поможливості відмінити на території районів і міст області проведення організаційно-масових заходів з концертно-розважальним супроводом культурного,спортивного та іншого характеру до періоду нормалізації ситуації та відновлення  стабільної життєдіяльності у східних регіонах держави, інформує прес-центрОДА.

Коментарі (1)
Ярослав Коваль
6/12/2014 11:57:18 PM  |  IP: 89.209.11.***
В принципі це правильно.Гинуть люди, фактично йде війна. Але чомусь виникає стільки питань....Чому російські танки переходять спокійно кордон а наші військові мовчать? Де наша авіація? Чому терористи в Сніжному спокійно облаштовують собі форпост втричі сильніший за Слов"янськ і всі мовчки на це дивляться і нічого не роблять.Чому досі генерали їздять в східні регіони не воювати а "заробляти" статус учасника бойових дій, а хлопці які по справжньому воюють голодують і купляють собі військову форму і взуття, Чому,чому, чому.Коли вже поччнуть працювати ті хто має це робити.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News