• 10:03
 • неділя , 17-лютого-2019

Пошук

ZAK IN SIDER звинувачує Народного артиста України Степан Гігу у незаконно отриманій матеріальній допомозі із бюджету м.Мукачева

Як днями повідомляли засоби масової інформації, Управління праці та соціального захисту населення м. Мукачева перевіряє Державна аудиторська служба України в Закарпатській області.
 • 16.02.2019
 • Views693
 • Comments0

Житлова субсидія. Що змінилось? (Відео)

Житлова субсидія – безповоротна адресна допомога держави громадянам на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого палива. Однак не всі користуються правом отримати таку допомогу. Детальніше в сюжеті каналу "М-Студіо"
 • 03.11.2017
 • Views576
 • Comments0

Довжанська ЗОШ виграла грант від FIRST LEGO League 2017

У 1998 році некомерційна організація FIRST та LEGO Group об’єднали зусилля і створили міжнародну програму–конкурс FIRST LEGO League (FLL), а пізніше FIRST LEGO League Junior (FLL Jr.). Місія обох програм полягає у тому, аби показати учням та вчителям: світ науки та технологій є неймовірно цікавим та захоплюючим! Міжнародна програма складена таким чином, щоб учні могли весело навчатись, отримуючи задоволення під час занять наукою та технікою. Програма FLL Junior розрахована на дітей початкової школи (вік 6-10 років), а програма FLL створена для дітей віком від 9 до 16 років та включає робототехніку. На початку кожного навчального року, команди у всьому світі отримують Завдання, яке вони мають вирішити впродовж 3-6 місяців та презентувати на фестивалі. Завдання кожного року присвячено певній актуальній світовій науково-технологічній проблемі. Коло цих проблем дуже широке і охоплює такі теми, як, наприклад – глобальний клімат, захист океанів, допомога літнім людям, сучасні освітні технології та інші. Тема минулого року була присвячена вивченню взаємодії між людьми та тваринами і мала назву «Пліч-о-пліч з Тваринами». В цьому сезоні тема FIRST LEGO League присвячена вивченню води, її властивостей та дивовижного світу водних ресурсів. Команда складається з 2-10 учасників (для програми FIRST LEGO League) та з 2-6 учасників (для програми FIRST LEGO League Junior) і може бути сформована на базі будь-якого навчального закладу. Після того, як команда зібрана, діти починають виконувати Завдання. Тож трирічний грант отримали наступні навчальні заклади: Полтавська гімназія №21 Полтавської міської ради Полтавської області – м. Полтава Криворізький Покровський ліцей Криворізької міської ради Дніпропетровської області – м.Кривий Ріг Полтавський навчально-виховний комплекс (ЗНЗ-ДНЗ) №16 Полтавської міської ради Полтавської області – м. Полтава Вище професійне училище № 7 м.Кременчука Полтавської області – м.Кременчук Середня загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів с. Бабин – Чернівецька обл, с.Бабин Старокутськ
 • 28.09.2017
 • Views640
 • Comments0

30 тис $ потребує 4-хрічний Сашко аби почути світ

Сашкові Симчик - 4 роки. Народився він здоровою дитиною, розвивався за віком, навіть знав уже кілька слів. Батьки були певні, з їхнім хлопчиком усе добре! Та в один момент зрозуміли - Сашко не реагує на звуки. Батьки довірилися лікарям, скинули усе на спадкове: нібито батька Сашка теж у дитинстві пізно заговорив. Однак згодом зрозуміли, хлопчика треба обстежити ще раз. Страшний діагноз - двобічна нейросенсорна глухота йому поставили 9 серпня цього року. Слуховий апарат на одне вушко хлопчикові забезпечила держава, на інше - батьки придбали за власні кошти. Та мама Сашка каже, цей пристрій тільки стимулює нерв у вусі. Сашкові потрібна кохлеарна імплантація . У нашій країні такі операції роблять, і вже давно. Але кількість імплантів , що закуповують, в рази нижча від необхідної. Тому черги - на роки вперед. А для таких пацієнтів, як Сашко, - час має дуже велике значення. Якомога раніше проведена операція, підвищує шанси на повноцінне життя. Після досягнення п'ятирічного віку навчити говорити і розвинути мову у дитини практично неможливо. Сьогодні в черзі на операцію - більше чотирьох сотень українських дітей. Оперують же в рік тільки близько 50ти діток. Родина Сашка намагається триматися, та мама каже - це надто складно. Ситуація - критична. Зараз найперше - самостійно зібрати кошти на операцію, бо чекати не можуть. Вартість Кохлеарної імплантації - 30 тисяч доларів США. Це ж захмарна сумка для сім’ї Симчик. Усіх небайдужих родина Сашка крізь сльози просить допомогти хлопчикові вирватися із полону тиші.
 • 17.09.2017
 • Views1572
 • Comments0

Як нараховують субсидії в новому опалювальному сизоні (Відео)

У зв’язку з високими цінами на житлово-комунальні послуги, чинним законодавством України передбачена допомога держави громадянам у вигляді субсидій. Станом на серпень 2017, у Закарпатській області на обліку перебуває близько 134-х тисяч родин-одержувачів.
 • 06.09.2017
 • Views757
 • Comments0
Prev12341213Next
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News