• 5:42 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Пошук

Генадій Москаль: «Цього року на протипаводковий захист Вільхівки виділять 10 мільйонів гривень»

У ході робочої поїздки до Києва Геннадій Москаль провів ряд зустрічей у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, Службі автомобільних доріг та Державному агентстві водних ресурсів. Головні теми, що обговорювалися, – захист проектів із ремонту доріг та виділення коштів із Резервного фонду на ліквідацію наслідків грудневого паводка.
  • 28/01/2018
  • Views574
  • Comments0

Президент України відвідав Закарпаття з офіційним візитом (Відео)

15 липня Президент України Петро Порошенко прибув на Закарпаття з офіційним візитом, щоб представити нового губернатора Закарпаття. Ним став Закарпатської ОДА Генадій Москаль, який вже був на цій посаді в 2001- 2002 роках.
  • 16/07/2015
  • Views1257
  • Comments1
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News